Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Plėšimas

Rugsėjo 8 d., apie 14 val., Rimšės sen., Pociūnų k. 44-erių vyras įrėmė 48-erių sugyventinei peilį ir, grasindamas jį panaudoti ir tokiu būdu atimdamas galimybę priešintis, iš moters rankinės pagrobė piniginę, kurioje buvo 27 eurai ir mobiliojo ryšio telefonas „Nokia“, 10 eurų vertės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Dingo du 10-mečiai

Rugsėjo 9 d. 73-ejų moteris pareiškė, kad išvakarėse, apie 19 val., iš namų Dūkšto sen., Pažemiškio k., Parsvėtaičio g., išėjo du 10-mečiai pranešėjos anūkai ir negrįžo. Mergaitė vilkėjo juodos spalvos marškinėlius, juodos spalvos aptemtas sportines kelnes, jos ūgis apie 150 cm, šviesių, ilgų plaukų, liekno kūno sudėjimo, berniukas vilkėjo juodos spalvos marškinėlius, džinsines mėlynos spalvos kelnes, jo ūgis apie 146 cm, lieknas, tamsių plaukų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pavogė katiną

Rugsėjo 9 d. 29-erių moteris pranešė, kad dar rugpjūčio 19 d. Didžiasalio sen., Navikų k., buvo pavogtas katinas. Žala – 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Avarija kelyje

Rugsėjo 9 d., apie 17.22 val., kelyje Zablatiškė–Ceikiniai  susidūrė „Audi A6“, vairuojamas 34-erių moters, ir „VW Passat“, vairuojamas 38-erių vyro. Abu vairuotojai blaivūs. Automobilio „Audi A6“ keleivis (gim. 2008 m.) dėl sumušimų (skundėsi krūtinės skausmais) po apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai. Įvykio aplinkybės tiriamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Rugsėjo 10 d. 60-metė moteris, gyv. Tverečiuje, Č. Kudabos g., pareiškė, kad prieš ją namuose smurtavo 56-erių sugyventinis. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 11 d., apie 21.50 val., namuose Didžiasalyje, Karalyčios g., kilus žodiniam konfliktui tarp 37-erių moters ir jos buvusio 28-erių sugyventinio, šis kairės rankos kumščiu trenkė tris kartus moters nepilnametei dukrai (gim. 2001 m.) į galvą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 12 d., apie 18.30 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., namuose tarp vyro ir moters įvyko konfliktas, kurio metu vyras sugriebė moterį už abiejų rankų, purtė bei kartą ranka sudavė jai į galvos sritį, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Kontrabanda

Antradienį prieš pat vidurnaktį VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai, gavę kolegų iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus informacijos, vienoje Adutiškio miestelio gatvių (už maždaug 150 m nuo sienos su Baltarusija) sulaikė vyrą. Kaip vėliau paaiškėjo, tai būta 20-ies švenčioniškio. Jis tempė keturis ryšulius, suvyniotus į polietileno plėvelę. Sulaikymo metu nešikas nepakluso teisėtiems pasieniečių reikalavimams, todėl jį teko tramdyti fizine jėga bei surakinti antrankiais. Ryšuliuose buvo 4 tūkst. pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Kontrabandinių rūkalų gabentojas įvykio aplinkybėms nustatyti pristatytas į Ignalinos rinktinę, kur antradienį priešpiet tebevyko jo apklausa. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų. Kontrabandiniai rūkalai saugomi VSAT Ignalinos rinktinėje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here