Skip to content

Paplūdimio tinklinio varžybos Dūkšte „Sudie vasara“

MI informacija

Rugpjūčio 26-ąją, po kelias dienas lijusio lietaus, išaušo gražus šeštadienio rytas. Kaniūkų kaimo ir Dūkšto krašto bendruomenės  Parsvėto ežero pakrantėje esančioje tinklinio aikštelėje organizavo paplūdimio tinklinio varžybas 2×2, kuriose varžėsi 6 vyrų ir 2 moterų komandos. Varžybų dalyviai smagiai praleido laiką, o nugalėtojai apdovanoti medaliais. Vasara Dūkšte palydėta sportiškai. 

Vyrų (vaikinų) ir moterų (merginų) komandos varžėsi rato varžybų sistema. Nuo pirmo teisėjo švilpuko užvirė tikra kova aikštelėje. Keitėsi komandos aikštelėje, o žiūrovų aplink aikštę vis daugėjo. Palaikymas ir gražus oras varžybų dalyviams suteikė motyvacijos bei jėgų.

Po merginų grupės varžybų išaiškėjo prizininkės. Antrąją vietą iškovojo Rūta Šakalytė ir Simona Ramelytė, o varžybų nugalėtojomis tapo Aušros Kisieliūtės ir Vitos Juravičiūtės duetas.

Pasibaigus vyrų rato varžybų etapui, po labai įtemtos ir daug jėgų pareikalavusios kovos aikštelėje, išaiškėjo keturi stipriausi varžybų duetai: ketvirtąją vietą užėmė Ryčio Šakalio ir Pauliaus Drabato duetas, beje, šie vaikinai grupės varžybų etape buvo pirmi, trečiąją vietą iškovojo Antono Kovaliausko ir Andriaus Šiugždinio duetas, antrąją vietą iškovojo Gyčio Lunecko ir Karolio Alėjūno duetas, o varžybų nugalėtojais tapo svečių iš Ignalinos Fernando Juchnevičiaus ir Šarūno Lisausko duetas.

Varžybų prizininkai apdovanoti gera nuotaika ir medaliais.

Po įtemtų ir karštų kovų aikštelėje varžybų dalyviai galėjo atsivėsinti Parsveto ežero vandenyje.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje