Skip to content

Plaukikui Erikui Kapočiui – „Maximos“ stipendija

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

„Maxima“ kartu su Švietimo ir mokslo ministerija skatina Lietuvos moksleivių pažangumą ir gabumų tobulinimą. Ši įmonė kasmet kviečia pildyti anketas visus moksleivius, turinčius pasiekimų mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų bei nuolatinio pažangumo srityse. Kompetentingos komisijos atrinktiems moksleiviams ne tik suteikiamas garbingas „Lietuvos Maximalisto“ vardas, bet ir visiems mokslo metams skiriamos pagrindinė ir skatinamoji stipendijos. Moksleivis laimėjęs pagrindinę stipendiją visus 2017–2018 mokslo metus gaus po 150 Eur kas mėnesį, o skatinamąją – po 75 Eur.

Džiugu, kad šiemet antrus metus iš eilės sporto kategorijoje skatinamąją „Maximos“ stipendiją laimėjo Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikas Erikas Kapočius. Priminsime, kad 2016–2017 m. sezone Erikas pateko į Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtį ir gynė šalies garbę Europos jaunimo čempionate Izraelyje, laimėjo medalius Nordic plaukimo čempionate Danijoje ir tarptautinėse plaukimo varžybose Poznanėje, gerino Lietuvos vaikinų iki 17 metų rekordus bei tapo Lietuvos plaukimo čempionu tarp suaugusiųjų. Šiuo metu geriausiųjų Lietuvos plaukikų reitinge Ignalinos gimnazijos trečiokas užima aukštą 18 vietą tarp suaugusiųjų ir pirmąją vietą tarp jaunių.

Skatinamąją stipendiją pažangumo kategorijoje laimėjo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos septintokė Vesta Cicėnaitė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here