Skip to content

Ignaliniečių pamėgta HUNT&SHOOTING atnaujino „amuniciją“

Kas gali būti maloniau už bendravimą su pozityviais, sėkmingai gyvenimo galimybes išnaudojančiais žmonėmis? Savotiškai smagia tradicija tapo apsilankyti rudenėjančiuose Švenčionyse pas šaunius medžiotojus ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjus Roką Zabielą ir Deividą Maminską. Pirmą kartą čia viešėjome 2015 m. rudenį. 2016 m. rugpjūtį dalyvavome šios komandos įkurtos šaudyklos atidaryme šalia Jančiūnų kaimo (Švenčionių r.). Už lango vėl ruduo… Žavu, kad jauni verslūs žmonės  sugeba pateikti vis daugiau staigmenų ir išties maloniai nustebinti. Taigi, užsukime į HUNT&SHOOTING.

HUNTER peraugo į HUNT&SHOOTING

Pirmuosius žingsnius medžioklės ir laisvalaikio reikmenų parduotuvės įkūrėjai žengė su firmos „HUNTER Vilnius“ vėliava ir buvo jų filialu Švenčionyse. Nuo pirmų dienų sėkmė oriai suko ratus aplink: tai šiek tiek nutoldama, tai priartėdama, bet nepalikdama. „Žinoma, sunkūs buvo patys pirmieji žingsniai. Nepažinojome galimų savo klientų, nežinojome jų poreikių ir norų. Bandėme spėti, orientavomės pagal sostinės gyventojus. Stebėjome, fiksavome, domėjomės, kalbėjome: stengėmės pažinti klientus ir pateisinti jų lūkesčius. Negalima sakyti, kad nebuvo klaidelių ar nesėkmių. Buvo. Bet be jų neįmanomas joks progresas“, – sako Rokas Zabiela.

Vienu metu ir Ignalinoje jau sklandė kalbos, kad štai mūsų (mes jau vadiname mūsų) HUNTER‘is uždaromas. Atsirado nemažai tuo patikėjusių. Tačiau tai tebuvo kažkieno paskleisti gandai. „Nebuvo nė dienos, kad mes planuotume nutraukti veiklą. Iš tikrųjų veiklą nutraukė HUNTER Vilnius, o mes, kaip tuo metu buvęs jų filialas, taip pat turėjome kažką daryti. Tas kažkas ir buvo atsijungimas ir savarankiškas veiklos tęstinumas. Todėl klientams tereikia priprasti prie kito pavadinimo ir naujo asortimento, patrauklesnių kainų ir išplėstų paslaugų, o adresai (parduotuvės ir šaudyklos) liko tie patys. Tiesiog HUNTER peraugo į HUNT&SHOOTING“, – sako Rokas ir Deividas.

Kokybė ir gausa – už kur kas patrauklesnę kainą

Pradėję savarankišką veiklą, vyrukai pirmiausia atliko išsamią analizę. Rezultatai nustebino ir juos pačius. Na, šiaip ar taip, net ir tokio prabangaus pomėgio, kaip medžioklė, gerbėjai išties ne visada gali sau leisti pirkti išskirtinės kokybės ortopedinius guminius batus su kupranugario kailiu. Bet, žinoma, perka ir juos. Apskritai, yra tam tikra kategorija medžiotojų ir aktyvaus laisvalaikio propaguotojų, kurie pirktų už bet kokią kainą ir ji apskritai jiems  nerūpi. Tačiau, kaip sako Rokas, dirbdami Rytų Aukštaitijoje, jie stengiasi patenkinti būtent šio regiono žmonių poreikius, įvertindami ir jų galimybes. O gal net ne galimybes, bet požiūrį – visame kame: ir kokybėje, ir piniguose, vadovautis saikingumo principu.

Taigi, senoje naujoje HUNT&SHOOTING prekių gausa ženkliai išaugo ir išsiplėtė jų asortimentas: drabužiai, avalynė, diržai, dėklai, šautuvai, jų valymo priemonės, šoviniai ir jų gaminimo priemonės, termosai, įrankiai, optikos, jaukas žvėrims, aksesuarai ir suvenyrai. Klientai gali ne tik įsigyti norimų prekių, bet ir čia pat išsiaiškinti, kas jiems patinka ir tinka, kas praktiškiau ir t. t. Taip pat galima išsivalyti ginklą, prišaudyti ginklą, išsinuomoti, susimontuoti optiką, išsinuomoti seifą, net užsisakyti trofėjų gamybą, dresuoti šunis bei kt.

Bene maloniausia naujiena ta, kad išplėtus asortimentą, prekių kokybė išliko, o kaina kur kas mažesnė. Taip atsitinka tada, kad vaikaisi tik prekinio ženklo, už kurį dažniausia ir moki. O kokybišką produktą gali pasiūlyti ir ne daugiausia nuopelnų susižėrusi firma. Jeigu kalbėti apie aprangą laisvalaikiui, tai puikų demisezoninį kostiumą (nebūtinai medžiotojui (-ai) galima įsigyti už 100 Eur. Kaip tapti stilingu medžiotoju ne medžioklės metu, pademonstravo pats Rokas, nuo galvos iki kojų apsirengęs parduotuvėje siūlomomis prekėmis (žr. nuotr.). Žavu, ar ne!

Pasmalsavome, kokios prekės perkamiausios. Pasirodo, žmonės perka viską, tik labai skirtingai ir neprognozuojamai. Tarkim, visai netikėtai vienu metu visi masiškai pradeda pirkti dėklus šautuvams, paskui – jauką žvėrims, nors iki sezono dar daug laiko, o tada visi puola prie diržų ir termosų. Šių protrūkių vyrai, sako, dar negalintys perprasti. Tad visada yra pasiruošę netikėtumams ir naujų prekių paieškai.

Yra ir dvi visiškai naujos paslaugos. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, vyrai atidarė elektroninę parduotuvę (www.ehunt.lt) ir teikia tvirtos plieninės konstrukcijos, vienaašių lengvųjų automobilių priekabų (3,5 ir 2,5 m) su tentais nuomos paslaugas.

Šaudykla plečiasi

Sakiau ir sakysiu, kad tie, kurie išbandė šaudymą koviniais ginklais, puikiai žino, kiek emocijų užplūsta kūną, kurias net sunku nusakyti žodžiais: kurtinantis garsas, parako kvapas, rankų virpėjimas, kojų drebėjimas…

Tik prieš metus Švenčionyse oficialiai atidaryta profesionali šaudykla jau tapo daugiau nei populiariausia susibūrimų vieta, niekada nestokojanti entuziastų. Čia gali sutikti ne tik medžiotojų ir azartiškų laisvalaikio leidėjų. Šioje šaudykloje žmonės ne tik mokosi šaudyti, praktikuojasi, bet organizuoja įspūdingus įmonių vakarėlius, gimtadienio staigmenas… O apie šaudyklos profesionalumą liudija iškalbingos praktikos. Būtent šioje HUNT šaudykloje vyksta visų VSAT Ignalinos rinktinės užkardų, Švenčionių r. PK ir Ignalinos AE apsaugos komandos pareigūnų šaudymo pratybos.

HUNT&SHOOTING šaudykla iš tikrųjų atvira visiems: ir licencijuotiems medžiotojams, ir paprastiems žmonėms, norintiems pajusti šūvio malonumą ar tiesiog išbandyti save naujoje srityje. Šalia mėgėjų yra ir instruktorių, kurie padeda viską atlikti pagal taisykles. Tačiau jei išsiruošite pašaudyti, nepamirškite suderinti laiko telefonu 8 695 58738, kad nebūtų spūsčių.

Šaudykloje yra dvi bazės. Vienoje šaudoma į paprastus taikinius arba į taikinius nuo staklių, maksimalus atstumas 150 m. Kitoje bazėje, už pylimo, yra judančio taikinio kompleksas. Šaudykloje galima naudoti ir savo ginklus (kas turi) arba nuomotis. Šaudyti galima išsinuomotais: automatu AKM 74 („Kalašnikov“), pistoletu „Makarov“, lygiavamzdžiu pompiniu šautuvu „Winchester“, „Maverik“, graižtviniu karabinu ir kt.

Ateitis – judėjimas tik pirmyn ir plėtra. Vyrukai jau suprojektavę tiek šaudyklos, tiek parduotuvės plėtrą. Šaudykloje bus įrengta papildomų bazių, o parduotuvėje netrukus atsivers arka į naują per 60 m2 salę ir šalia medžiotojų, aktyvaus laisvalaikio mėgėjų reikmenų atsiras žvejybos reikmenų skyrius.

Jei norite protingai maksimalių potyrių, malonių staigmenų ir praktiškų dovanų sau, šeimos nariams ar bičiuliams, tiesiu taikymu į  HUNT&SHOOTING arba www.ehunt.lt.

Autorės nuotr.

 

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje