Skip to content

Šįkart „Tėvynės labui“ skambėjo Paliesiaus dvare

Jonas BALTAKIS

Į savo profesinės dienos – Angelų sargų, Policijos dienos – minėjimą rajono pareigūnai šįkart susirinko švęsti Paliesiaus dvare. Šventinėje aplinkoje, kur pastaruoju metu dažnai vyksta pasaulinio garso muzikos žvaigždžių koncertai, rajono policija savo šventę minėjo be pompastikos, ilgų pranešimų ir kalbų, bet iškiliai, šiltai ir įsimintinai.

Renginio vedėja Jurgita Zenkuvienė, minėjimą pradėjusi rudenio nuotaikomis persunktomis eilėmis, perskaitė Generalinio policijos komisaro Lino Pernavo sveikinimą. Vėliau kolegas sveikino rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas. „Pirmiausia dėkoju kolegoms už nuveiktus begalę darbų, kurie neretai būna nematomi, nesulaukia viešo vertinimo, bet jie svarbūs. Dėkoju ir linkiu toliau nenuleisti rankų ir drąsiai eiti pasirinktu keliu. Šiandien džiaugiuosi, kad policija keičiasi neatpažįstamai, gerėja darbo sąlygos, atnaujinamos spec. priemonės ir transportas, didėja atlyginimai, vis daugiau jaunimo renkasi policininko profesiją. Tikiu, jei viskas taip klostysis ir toliau, tai policininko profesija ateityje taps prestižinė. Šventės proga noriu palinkėti fizinės ir dvasinės ištvermės tarnyboje, neišsenkančios kantrybės, stiprybės, nepalaužiamo tikėjimo savo misija. Nuolat tobulėkite, kelkite savo profesionalumo lygį, nes tik taip įveiksite visus sunkumus. Būkite lyderiai savo gyvenime ir darbuose. Tam reikia nedaug – savo darbą atlikti kuo geriau, kad visuomenė sakytų: štai šitas patrulis, tyrėjas, yra savo darbo profesionalas. Dirbkite su ugnele, užsidegimu, iš visos širdies. Tesaugo mus ir mūsų šeimas angelai sargai“, – linkėjo rajono PK viršininkas.

Su švente pareigūnus sveikinęs rajono meras Henrikas Šiaudinis džiaugėsi rajono policijos darbo rezultatais, gerėjančia darbo aplinka, augančiu žmonių pasitikėjimu policija. „Jau keleri metai, kaip negirdime jokių nusiskundimų jūsų darbu ir darbuotojais“, – sakė meras. Jis Padėkos raštus įteikė dviems policijos darbuotojoms: Jūratei Pernavienei ir Jurgitai Zenkuvienei. Viršininkas D. Šidlauskas nemažam būriui pareigūnų įteikė savo ir aukščiau stovinčių policijos padalinių vadovų apdovanojimus.

Pareigūnus su švente sveikino teismo, prokuratūros, valstybės sienos apsaugos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybų, miškų urėdijos, policijos veteranų (jų minėjime buvo gana daug), „Mūsų Ignalinos“ redakcijos atstovai. Šalia visų linkėjimų mes linkėjome policininkams visur ir visada būti kaip geriems sporto teisėjams. Apie juos sakoma, kad gero teisėjo aikštelėje nesimato, žaidimui bereikalingais švilpimais netrukdo, bet jis iškart atsiranda ten, kur yra pražanga. Tad linkime visada švilpti laiku ir vietoje.

Puikų koncertą surengė Ignalinos M. Petrausko muzikos mokyklos mokytojai ir auklėtojai. Buvo akimirkų, kai Birutei Paukštienei ir Aldonai Čeponienei dainuojant romansus, per kai kurių pareigūnų ir policijos veteranų skruostus nuriedėjo ir ašarų.

Šventė baigėsi vaišėmis su arbata, kava ir firminėmis Paliesiaus dvaro bandelėmis bei ekskursija po dvarą.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here