Skip to content

„Girta“ avarija

MI informacija

Spalio 3 d., apie 21.40 val., kelio Ignalina–Kylatrakis 3 km, pastebėtas griovyje apvirtęs automobilis „Toyota Avensis“. Nustatyta, kad automobilį vairavo neblaivus (3,32 prom.) 25-erių vyras. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystės

Spalio 3 d., 80-metė moteris, gyv. Vidiškėse, Parko g., pareiškė, kad jai priklausančiame miške Ceikinių sen., Zatišiaus k., nupjauti ir pavogti 27 įvairūs medžiai. Žala – 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 47-erių vyras, gyv. Dūkšte, Geležinkelio g., pranešė, kad nukirpus sandėliuko pakabinamą durų spyną, buvo įsibrauta į vidų ir pagrobti trimeris „Husqvarna“, perforatorius Z1C-HK03-32B ir 5 l talpos benzino bakelis. Padaryta 307 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sudegė automobilis

Spalio 2 d., 22.15 val. ugniagesiai iškviesti į Mielagėnų sen., Paliesiaus k. Ten degė automobilis „VW Golf“. Atvykus, jis degė atvira liepsna. Sudegė visos degios automobilio detalės.

Smurtas

Spalio 2 d., apie 16.20 val., Ignalinoje, Turistų g., įmonės „Ignolita“ kabinete neblaivus (1,95 prom.) 52-ejų įmonės bendraturtis, gyv. Strigailiškio k., ne mažiau kaip du kartus sudavė į veidą 54-erių žmonai, dėl ko ji patyrė veido sužalojimų ir fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras  sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Mirtis

Spalio 2 d., apie 21.49 val., Ignalinos sen., Žydelių k., Žvėrupės g., sodybos garaže rastas 51-erių moters  kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kontrabanda

Pirmadienį vakare Ignalinos rinktinės pasieniečiai, pasitelkę į pagalbą kriminalinės žvalgybos, Specialiosios paskirties komandos pareigūnus bei kinologus, Švenčionių r. sulaikė du įtartinus asmenis. Paaiškėjo, kad jie yra šio rajono 17 ir 24 metų gyventojai. Nuo čia iki Lietuvos ir Baltarusijos valstybių sienos – 3 km. Miško masyvą tikrinęs VSAT kinologas su tarnybine belgų avigane Esta netoli sulaikymo vietos aptiko kontrabandinių cigarečių krovinį – keturias juoda polietileno plėvele apvyniotas dėžes. Iš viso rasti 3 tūkst. pakelių cigarečių, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais. Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą sulaikytiesiems gresia bauda nuo 4 iki 6 tūkst. eurų. Po apklausos nešikai paleisti.

Dysnų ežero brakonieriai

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai aplinkosauginės akcijos „Elnias“ metu rugsėjo 28 d. ankstyvą rytą organizavo reidą mūsų rajone, siekdami užtikrinti šalies teritorijoje Medžioklės taisyklių laikymosi kontrolę medžiojant tauriuosius elnius. Nors tą dieną su medžiokle susijusių pažeidimų nustatyta nebuvo, tačiau aplinkos apsaugos pareigūnai, stiprindami šalies miškuose gyvenančių tauriųjų elnių apsaugą, nepamiršta ir ežerų. Užsukę prie Dysnų ežero, pareigūnai pamatė valtį, kurioje du piliečiai iš vandens traukė pastatytus tinklus. Sulaikius stebėtus asmenis paaiškėjo, kad tai pareigūnams gerai pažįstami, jau ne pirmą kartą už tokią veiką bausti Moliakalnio kaimo gyventojai S. N ir V. B. Piliečiai neteisėtos žvejybos  metu turėjo sugavę keturis sterkus ir vieną lydeką. Už šį pažeidimą minėtiems asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai, paimta medinė irklinė valtis, trys statomi tinklai ir sugautos žuvys. Jiems gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų, neteisėtoje žvejyboje naudotų įrankių ir priemonių konfiskavimas. Taip pat reiks atlyginti gamtai padarytą žalą, siekiančią 725 eurus.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here