Skip to content

Galva išdaužė stiklą

MI informacija

Spalio 8 d., apie 7.30 val., Ignalinoje, Vasario 16-osios g., už grasinimą nužudyti sugyventinę sulaikytas ir rajono PK Reagavimo skyriaus pareigūnų vedamas į tarnybinį policijos automobilį, antrankiais už nugaros surakintas, neblaivus (2,16 prom.) 44-erių vyras galva trenkė į tarnybinio automobilio „Škoda Yeti“ bagažinės stiklą ir jį išdaužė. Vyrui dėl praskeltos kaktos ir nosies sužalojimo suteikta med. pagalba, vėliau jis uždarytas į areštinę. Įvykis registruotas.

Smurtininkų šou

Spalio 6 d., tarp 2 ir 3 val., namuose Vidiškėse, Melioratorių g., neblaivi 44-erių moteris (1,07 prom.) grasino susidorojimu savo 68-erių motinai. Grasino nukreipusi į ją metalinius galąstuvus, dėl ko moteris patyrė baimę ir stresą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Tą pačią dieną, apie 20.30 val., N. Daugėliškio sen., Ožionių k., namuose kilus žodiniam konfliktui, neblaivus 40-metis vyras (3,74 prom.) koja spyrė į sėdmenis savo neblaiviai 52-ejų sugyventinei (2,28 prom.), taip jai sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Spalio 8 d., apie 3.30 val., Rimšės sen., Meikštų k., į namus pas 48-erių moterį atėjo jos 44-erių sugyventinis, kuriam yra skirti teismo įpareigojimai nesiartinti prie minėtos moters, ir, trankydamas į duris, grasino ją papjauti. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 12.45 val., Ceikinių sen., Strakšiškės k., 37-erių sesuo trenkė į veidą, tampė už plaukų, spyrė į kairės kojos šlaunį savo 39-erių seseriai, taip sukeldama fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Spalio 7 d., apie 9.30 val., Bėčiūnuose, savo namuose rastas  65-erių moters kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here