Skip to content

Ignaliniečiai – vasaros čempionatų dalyviai

Du savaitgalius iš eilės Ignalinoje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuoti vasaros čempionatai: rugsėjo pabaigoje rungtyniauti susirinko biatlonininkai, varžęsi sprinto rungtyje riedslidėmis, spalio pradžioje – slidininkai.

Ignaliniečių pasiekimai biatlonininkų jaunių vaikinų grupėje: Valentinas Kaznačenko – 1 vieta, Gabrielius Paukštė – 3 vieta; jaunučių grupėje Darius Dinda – 1 vieta; vaikų grupėse Lukas Gudonis ir Deimantė Šerėnaitė iškovojo 3 vietą.

Slidininkai pirmąją dieną rungėsi bėgdami krosą, antrąją – šliuoždami riedslidėmis laisvu stiliumi. Beje, Ignalinos žiemos sporto centre jiems teko ne tik lietaus nuplautą trasą įveikti, bet ir su bebrų išdaigomis susidurti – jų pagraužtas medis nuvirto ant kelio. Laimei, ši kliūtis buvo greitai likviduota ir po abiejų dienų susumavus rezultatus, mūsų sportininkų sąskaitoje atsidūrė šios prizinės vietos: savo amžiaus grupėse 3-tieji buvo Aironas Pūras ir Jokūbas Mačkinė, o Lukas Gudonis ir Darius Dinda užėmė 2-ąsias vietas.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje