Skip to content

Rimšės sen. Rastos kanapių plantacijos

MI informacija

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai atlieka didelio masto sudėtingą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. 

Ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai pareigūnai, atlikę kriminalinės žvalgybos veiksmus, surinko pakankamai duomenų apie asmenį, neteisėtai disponavusį dideliu kiekiu narkotinės medžiagos.

Rugsėjo 21 d. surengtos specialios operacijos metu, kriminalinės policijos pareigūnai, kartu su Jungtinio mobiliojo būrio (JMB) pareigūnais, sulaikė įtariamąjį (Ignalinos r. brandaus amžiaus gyventoją), kuris savo sodyboje (Rimšės sen.) užsiėmė kanapių auginimu. Atlikus sėkmingą operaciją, kratos metu pas įtariamąjį aptikta didelis kiekis narkotinių medžiagų – kanapių – 6 l stiklainiuose iš dalies susmulkintų kanapių lapų ir kotelių bei 95 kanapių krūmai. Operacijos metu buvo sulaikyti ir į sodybą atvykę narkotikų pirkėjai.

Kanapės buvo auginamos lauke ir sodybos ūkinėje patalpoje, kurioje buvo įrengta speciali apšvietimo, ventiliacijos, laistymo ir kt. sistemos, naudojamos trąšos. Įtariamasis augino bent kelias kanapių rūšis ir rengėsi kitam sezonui eksperimento būdu išsirinkti bei plėsti geriausios rūšies kanapių plantaciją. 

Šis ikiteisminis tyrimas yra didelės apimties, atliekamas ir dėl kitų nusikalstamų veikų – apima kitus narkotikų platinimo atvejus Utenos apskrityje, jau dabar trylikai asmenų pareikšti įtariamai pagal įvairius Baudžiamojo kodekso straipsnius (BK 259, 260, 265 str. ir kt.) dėl heroino ir kanapių platinimo bei dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai ir jų auginimo dideliais kiekiais. Iš jų 6 asmenys įtariami narkotinių medžiagų platinimu, 3 iš jų teismo laukia suimti. Visi asmenys – Ignalinos r. bei Visagino sav. gyventojai.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here