Skip to content

Iš įvykių suvestinės

MI informacija

Vagystė

Spalio 9 d., apie 7.15 val. pastebėta, kad iš UAB „Aukštaitijos traktas“ priklausančių sunkvežimio MAN ir ekskavatoriaus, stovėjusių Bėčiūnų k., Bėčiūnų g., kuro bakų pagrobta apie 140 litrų dyzelinio kuro. Padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ieškomas valties savininkas

Dar rugsėjo 24 d. Antalksnės gyventojas, būdamas savo namo kieme, pastebėjo, kaip nuo pravažiuojančio automobilio stogo nukrito plastikinė valtis, bet automobilio vairuotojas nesustojo, o nuvažiavo Utenos r. kryptimi. Pranešėjas mano, kad vairuotojas nepastebėjo šio momento, todėl nežino kur ji nukrito ir nesugrįžo į Antalksnę ieškoti pamesto daikto.

Policija ieško valties savininko ir prašo jį atsiliepti. Išsamesnė informacija bus suteikta rajono policijos komisariate. Dėl valties prašome kreiptis tel. 8 601 13115 arba darbo metu užeiti į PK.

Ir vėl kontrabanda

Antradienio rytą VSAT Ignalinos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai prie Kuktiškių sustabdė patikrinti automobilį „Volvo V70“. Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad šia transporto priemone gali būti gabenamas neteisėtas krovinys. Automobilį vairavo 25-erių Švenčionių r. gyventojas. Kartu vyko keleivis, vienmetis to paties rajono gyventojas. Mašinos salone ir bagažinėje VSAT pareigūnai aptiko 17 juoda polietileno plėvele apvyniotų ryšulių, kuriuose buvo 11 488 pakeliai cigarečių, pažymėtų Baltarusijos akcizo ženklais. Šio krovinio vertė, įskaičiavus Lietuvos privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 33 tūkst. eurų. Dėl kontrabandos Ignalinos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Po apklausų abu sulaikytieji uždaryti į areštinę, o vėliau paleisti, jiems skyrus kardomąsias priemones – rašytinius pasižadėjimus neišvykti. Kontrabandinių rūkalų gabentojams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki septynerių metų. Neteisėtai gabentos cigaretės ir automobilis saugomi Ignalinos rinktinėje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here