Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Smurtas

Spalio 16 d., apie 19 val., Ignalinoje, Smėlio g. namo kambaryje, girta 32-ejų moteris spyrė neblaiviai 63-ejų motinai (nesugebėjo pasitikrinti girtumo) į nugarą. Motina nuo spyrio pargriuvo ant grindų ir susimušė kairės rankos plaštaką. Taip motinai  sukėlė fizinį skausmą. Įtariamoji (4,06 prom.) sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Spalio 15 d., apie 19.10 val., Naujojo Daugėliškio sen., Taujūnų k., namuose rastas 78-erių vyro kūnas be smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija ieško dviračio savininko

Spalio 16 d., apie 13.30 val., Ignalinos policija gavo pranešimą, kad Ignalinos m., garažų statybos ir eksploatavimo bendrijos „Vairas“ teritorijoje (šalia geležinkelio) nuo spalio 13 d. (penktadienio) stovi atremtas į garažo Nr. 30 vartus, raudonos ir baltos spalvos dviratis. Policija ieško dviračio savininko ir prašo jį atsiliepti. Dviratis saugomas Utenos apskr. VPK Ignalinos r. policijos komisariate, Vasario 16-osios g. 11, Ignalina. Dėl dviračio prašome kreiptis tel. Nr. 8 601 13115 arba darbo metu užeiti į policijos komisariatą.

Sudegė namas

Spalio 18 d., 23.40 val., gaisro pavojaus signalas atėjo iš Naujojo Daugėliškio sen., Janionių k., Padysnio g. Ten degė individualus gyvenamasis namas. Atvykus, atvira liepsna degė rąstinis, vieno aukšto namas, šiferinis stogas jau buvo sudegęs ir sukritęs. Buvo atjungta elektra ir iš namo vidaus išneštas dujų balionas. Namas sudegė visiškai. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here