Skip to content

Kviečia dviračių sporto būrelis

Spalio 18 d. savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis kartu su Ignalinos kultūros ir sporto centro direktoriumi Darginu Mikėnu ir Sporto skyriaus vadovu Jonu Paslausku šaudyklos manieže apžiūrėjo šešis naujus dviračius, gautus iš Lietuvos dviračių sporto federacijos.

Buvo pasidžiaugta, kad Ignalinoje sėkmingai plečiama ši sporto šaka. Nuo praeitų metų vaikus ir jaunuolius treniruoja puiki sportininkė Inga Češulienė. Tikimasi, kad dviračių sportas taps vis populiaresnis. Jonas Paslauskas sakė, kad būrelyje laukiami ir nauji nariai, ypač mergaitės. Taigi, jei mėgstate važinėti dviračiu ir norite tuo užsiimti rimčiau, kviečiame pasinaudoti tokia galimybe.

Dviračių sportas – puiki alternatyva tiems, kas mėgsta sportuoti gamtoje, tačiau nenori bėgioti. Daugelis sveikatos specialistų dviratį vertina kaip vieną  geriausių priemonių gerai žmogaus savijautai užtikrinti. Važiuoti dviračiu ne tik smagu, bet ir naudinga. Važinėjant  stiprėja kojų ir sėdmenų raumenys, kvėpavimo sistemos, širdies ir kraujagyslių veikla. Tai puikus būdas grūdintis ir stiprinti imunitetą.

Autorės nuotr.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje