Skip to content

Pasieniečių tinklinio turnyras

MI informacija

Ignalinos sporto ir pramogų centre ir Vidiškių gimnazijos sporto salėje Ignalinos rinktinė organizavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tinklinio turnyrą. Jo tikslas – gerinti VSAT pareigūnų fizinį pasirengimą, skatinti tarnybos ir jos struktūrinių padalinių bendradarbiavimą, pareigūnų bendravimą, tęsti susiformavusias sporto tradicijas, nustatyti geriausias tinklinio komandas ir sportininkus bei populiarinti tinklinį ir pasieniečio profesiją. Turnyre varžėsi septynios – Ignalinos, Pagėgių, Pakrančių apsaugos, Varėnos, Vilniaus rinktinių, Pasieniečių mokyklos ir VSAT – komandos, kurios burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius ir žaidimas vyko rato sistema.

Po kovų pogrupiuose ir pusfinalyje paaiškėjo, kad dėl 3-iosios vietos varžysis Varėnos rinktinės ir Pasieniečių mokyklos tinklininkai. Po labai atkaklios kovos aikštelėje, po trijų setų (11:15, 17:15, 7:11), nugalėjo ir bronzos medalius užsitikrino Pasieniečių mokyklos komanda.

Finale dėl geriausių tinklininkų vardų varžytis į aikštę išėjo Ignalinos ir Pagėgių rinktinių komandos. Po įnirtingos kovos prie tinklo, po dviejų setų (15:11, 15:7) pergalę iškovojo Pagėgių rinktinės komanda. Šio turnyro šeimininkams – Ignalinos rinktinės komandai – atiteko antroji vieta.

Prizines vietas užėmusias komandas Ignalinos rinktinės vado pavaduotojas Štabo viršininkas, atliekantis rinktinės vado funkcijas, Valentinas Urbonas ir VSAT Štabo Personalo valdybos personalo mokymo specialistas Erlandas  Balčiūnas apdovanojo diplomais, taurėmis ir medaliais.

VSAT tinklinio turnyre komandų užimtos vietos:

1 – Pagėgių rinktinė

2 – Ignalinos rinktinė

3 – Pasieniečių mokykla

4 – Varėnos rinktinė

5 – Valstybės sienos apsaugos tarnyba

6 – Vilniaus rinktinė

7 – Pakrančių apsaugos rinktinė

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here