Skip to content

Erikas Kapočius važiuos į Islandiją

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Gruodžio 10, 11 d. Anykščiuose vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos. Čia susirinko apie 350 dalyvių, tarp jų buvo ir Europos trumpojo baseino čempionatui besirengiantys Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Povilas Strazdas. Daugeliui plaukikų šios varžybos buvo pirmas rimtesnis šio sezono išbandymas, čia taip pat vyko atranka į Nordic plaukimo čempionatą, kuris gruodžio 1–3 d. vyks Islandijoje.

Mūsų geriausiam plaukikui Erikui Kapočiui pavyko pademonstruoti labai aukšto lygio rezultatus 400 m ir 200 m kompleksinio plaukimo rungtyse. Jis buvo netoli savo asmeninių rekordų ir iškovojo antrąją bei trečiąją vietas, pralaimėjo tik Lietuvos suaugusiųjų rinktinės nariams. 400 m kompleksiniu plaukimu Erikas nuplaukė per 4 min. 26,33 sek. ir sekunde nusileido olimpiečiui iš Panevėžio Andriui Šidlauskui, o 200 m kompleksu ignalinietis liko trečias (2 min. 03,62 sek.), į priekį praleidęs Andrių bei vilnietį Povilą Strazdą. Šie aukšti Eriko pasiekimai lėmė, kad ignalinietis atstovaus Lietuvos rinktinei gruodžio 1–3 d. Nordic plaukimo čempionate Islandijoje.

Savo asmeniniu rezultatus stipriai gerino greitai keturioliktąjį gimtadienį švęsiantis Džiugas Karklelis. Jis 400 m kompleksiniu plaukimu plaukė A finale ir iškovojo šeštąją vietą, o 200 m kompleksu plaukė B finale ir galutinėje įskaitoje liko vienuoliktas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here