Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Susimušė

Lapkričio 14 d., apie 7 val., Tverečiaus sen., Dietkauščiznos k., Saulėtekio g. namo kambaryje kilus žodiniam konfliktui, 37-erių vyras (blaivus) smurtavo prieš  savo 32-ejų sugyventinę (blaivi), sukeldamas moteriai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vyras buvo ne pėsčias, parašė priešpriešinį pareiškimą, kad virtuvėje sugyventinė smurtavo prieš jį ir jis dėl to patyrė fizinį skausmą. Dėl šio pareiškimo taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Lapkričio 9 d. Linkmenyse, Parko g., gyvenamojo namo kieme 75-erių moterį sumušė 52-ejų sugyventinis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Švenčionių r. PK areštinę.

Lapkričio 10 d. 34-erių moterį, gyv. Vidiškėse, Melioratorių g. (2,19 prom.) sumušė 42-ejų sugyventinis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis nusikalstamos veikos padarymu sulaikytas ir uždarytas į Švenčionių r. PK areštinę.

Girtas prie vairo

Lapkričio 9 d. Zarasuose, Šiaulių g., 48-erių vyras, gyv. Maksimonių k., vairavo automobilį VW GOLF, būdamas neblaivus (2,30 prom.), jo nesuvaldė ir atsitrenkė į gatvės bordiūrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis nusikalstamos veikos padarymu sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK Zarasų r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Pareigūnai prašo atsiliepti

Lapkričio 10 d., apie 14.10 val., Utenoje ties J. Tumo-Vaižganto g. 46uoju namu automobilis „VW Passat“ partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusį vyriškį. Gyventojus, mačiusius minėtą eismo įvykį ir galinčius suteikti bet kokios tyrimui naudingos informacijos, prašome pranešti ir informuoti Utenos apskrities VPK Veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Audronę Pumputienę tel.: (8 389) 70079 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Migracijos tarnyboje

Nuo 2017-12-01 užsieniečių, siekiančių apsigyventi Lietuvoje, prašymai išduoti leidimą laikinai gyventi priimami tik Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriuje ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Visagino grupėje.

Užsieniečiai, norintys pateikti prašymą pakeisti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje ir toliau gali kreiptis į migracijos tarnybą, kurios aptarnaujamoje teritorijoje jis ketina deklaruoti gyvenamąją vietą arba yra deklaravęs gyvenamąją vietą.

Baigėsi akcija „Garažiukas“

Baigėsi mėnesį Utenos regione vykdyta aplinkosauginė akcija ,,Garažiukas“, kurios metu aplinkosaugininkai organizavo patikrinimus, siekdami užtikrinti tinkamą atliekų tvarkymą autotransporto priežiūros ir remonto sektoriuje bei užkirsti kelią aplinkos teršimui transporto priemonių atliekomis.

Per akcijai skirtą laikotarpį Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai organizavo 30 išvykų, patikrino 49 ūkio subjektus ir 50 fizinių asmenų. Iš viso nustatė 27 pažeidimus, o pažeidėjams administracinę atsakomybę taikė pagal ANK 247 str. 31, 37 d.

Nors akcija ,,Garažiukas“ ir baigėsi,  pareigūnai ir toliau ragina gyventojus nelikti abejingus ir apie pastebėtus galimus pažeidimus informuoti tiesiogiai arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje