Skip to content

Smurto savaitgalis

MI informacija

Išdūrė?..

Lapkričio 13 d., apie 13.30 val., 40-metis ignalinietis, gyv. Laisvės g., radęs internetiniame portale WWW.SKELBIU.LT skelbimą, kad parduodami kriptovaliutos BITCOIN 4 kasėjai ANTMINER LR3+, pervedė pardavėjui 3500 eurų, bet po pervedimo su juo susisiekti nepavyksta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prašome atsiliepti mačiusius

Lapkričio 1 d., apie 17.38 val., Ignalinoje, Vilniaus g., įvažiavime į miesto kapines susidūrė du automobiliai (vienas iš jų buvo CHAVROLET VOLT). Įvykio metu buvo apgadintos transporto priemonės. Eismo įvykio kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino. 

Jei buvote įvykio liudininku ir matėte šį įvykį, ar turite naudingos informacijos, prašome pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjui Kazimierui Leleikai tel. 8 700 65303 arba rašykite el. p. kazimieras.leleika@policija.lt.

Gėrė ir mušėsi

Lapkričio 15 d. rajone užregistruoti trys smurto artimoje aplinkoje atvejai. Apie 17.30 val. neblaivi 42-ejų moteris (3,22 prom.) pranešė, kad Dūkšte, Vilniaus g., namo kambaryje kilus žodiniam konfliktui, neblaivus 47-erių sugyventinis (3,17 prom.) naudojo fizinį smurtą ir sukėlė pranešėjai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir  uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Apie 19.45 val. neblaivi 50-metė moteris (2,06 prom.) pranešė, kad Dūkšte, Aušros g., buto virtuvėje kilus žodiniam konfliktui, jos neblaivus 52-ejų sugyventinis  (1,48 prom.) naudojo fizinį smurtą ir   sukėlė fizinį skausmą. Įvykį matė jų nepilnametis sūnus (gim. 2003 m.), kuris perduotas 80-metei močiutei. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Apie 21.30 val. 44-erių vyras pareiškė, kad Vidiškių sen., Makniūnalaukės k., namuose, išgertuvių metu kilus žodiniam konfliktui, iš matymo pažįstamas jaunuolis kėde pareiškėjui trenkė į galvą, taip sukėlė fizinį skausmą. Po to pareiškėjas pasigedo savo mobiliojo ryšio telefono HAMMER. Padaryta žala – 210 EUR. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 16 d., apie 19.40 val., Ignalinoje, Taikos g., namuose, išgertuvių metu, neblaivus 48-erių vyras (2,83 prom.) naudojo fizinį smurtą prieš neblaivią 30-metę sugyventinę (3,76 prom.), moteriai sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Lapkričio 17 d., apie 20.30 val., Mielagėnų sen., Gilūtų k., neblaivus 49-erių sugyventinis (2.49 prom.) namuose, smurtavo prieš 36-erių sugyventinę. Moteriai sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių areštinę.

Lapkričio 18 d., apie 13 val., N. Daugėliškyje, Mokyklos g., konflikto metu neblaivus 49-erių vyras (2,16 prom.) smurtavo prieš 41-erių sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r., PK areštinę.

Lapkričio 19 d., apie 5.30 val., namuose Linkmenyse, Kalno k., konflikto metu neblaivus (2,20 prom.) 44-erių vyras smurtavo prieš 46-erių sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Mirtis

Lapkričio 15 d., apie 11.10 val., Didžiasalyje, Pupienos g., savo namuose rastas 67-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pasieniečiai rado pasiklydusį šunį

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės pasieniečiai rado prieš keturias dienas pasiklydusį medžiotojo šunį. Pradingusios laikos, vardu Rifas, vilnietis šeimininkas pasigedo dar šeštadienį. Tądien medžioklės metu jaunas šuo nusivijo stirną. Keturkojo savininkas kreipėsi į VSAT pareigūnus prašydamas pagalbos, ieškant dingusio keturkojo. Iki savaitės vidurio pasieniečiai jo nepastebėjo. Trečiadienį prie sienos su Baltarusija patruliuojančių pareigūnų visureigio pribėgo šuo. Pagal medžiotojo nupasakotus požymius VSAT pareigūnai suprato, kad tai – pasiklydęs Rifas. Pašėrę išbadėjusį keturkojį, pasieniečiai netrukus perdavė jį atskubėjusiam šeimininkui.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje