Skip to content

Fortūnos ir Viktorijos suokalbis

MI informacija

Šį antradienį „Auksinio proto“ žaidime vėl viskas susijaukė. Ta prasme, kad lyderiai atsitraukė, o ant laimėtojų pakylos po įveikto 10 balų vertės bonusinio klausimo (šįkart jį įveikė net trys komandos) užšoko protai iš „Ignalina United“. Tai joks netikėtumas, nes ši komanda žaidžia stabiliai ir solidžiai, tik jiems sėkmės vis pritrūksta. Šįkart Fortūna jiems viliokiškai pamerkė akį, o Viktorija paspaudė ranką. Visą žaidimą (keturis turus) pirmavo „Tie patys“, žinojo atsakymą ir į brangiausią bonusinį klausimą, bet savo galimybę jau buvo išnaudoję (atsakė į 6 taškų bonusą), o žaidime galima atsakyti tik į vieną bonusinį klausimą, tad liko (vėl) antri. Bendroje įskaitoje pirmaujantys „Nykštukai“ užbuksavo ir smuktelėjo į penktą lentelės eilutę.

Dar nebuvau rašęs, kad po kelių žaidimų dingo merginų gimnazisčių komanda, bet vėliau atsirado vaikinų gimnazistų būrys itin „poetišku“ pavadinimu „Tarpgalaktiniai tąsos transfunkcionieriai“.

Liko du žaidimai. Dėl pirmos vietos kovoja „Tie patys“ (529 tšk.) ir „Nykštukai“ (540 tšk.), į trečiąją vietą pretendentų daugiau („Ignalina United“ – 480 tšk., „Tundra“ – 478 tšk., „IPA ir prieteliai“ – 466 tšk. ir kt.), tad visas įdomumas dar priekyje.

R. Kajėno nuotr. ir lentelė

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje