Skip to content

Drąsus ignaliniečio poelgis

MI informacija

„Nesu didvyris, tiesiog padariau, ką padarytų kiekvienas, būdamas mano vietoje,“ – sakė VĮ Regitros Utenos filialo Visagino posto darbuotojas Gedimino Jadzevičius. Jeigu ne jo staigi reakcija ir drąsa, nežinia, kuo būtų pasibaigusi moters ir jos vaikų kelionė į mokyklą. Bendrojo pagalbos centro dispečeris gavo pranešimą apie degantį lengvąjį automobilį šalia valstybės įmonės „Regitra“ Utenos filialo pastato. Automobilį vairavusi moteris pastebėjo, kad iš po variklio dangčio pradėjo veržtis dūmai.  Ji sustabdė automobilį ir pradėjo šauktis pagalbos bei skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

G. Jadzevičius, išgirdęs moters pagalbos šauksmą, pribėgo prie degančio automobilio, vos pravėręs variklio dangtį, plikomis rankomis nuplėšė laidus nuo akumuliatoriaus ir gesintuvu, kuris buvo degančiame automobilyje, pradėjo gesinti gaisrą. Degė elektros instaliacijos laidai variklio skyriuje. „Labai gerai, kad gesintuvas buvo dviejų kilogramų, jo vos užteko“, – sakė Gediminas, nė akimirkai nesuabejojęs ir neišsigandęs ugnies. Gaisrą jis numalšino iki Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgų atvykimo.   

Visagino priešgaisrinės gelbėjo valdybos viršininkas Alvydas Jakseboga visų ugniagesių vardu Gediminui įteikė padėką „Už drąsą ir pilietiškumo pavyzdį“ ir dovaną – 2 autonominius dūmų detektorius. Jeigu Gediminas būtų sudvejojęs ir nepradėjęs gesinti, automobilio išgelbėti nebūtų pavykę.

Padėkos ir dovanos įteikimas Gediminui tapo staigmena. Jis sakė net nesitikėjęs, kad bus apdovanotas.

VPGT nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje