Skip to content

Netikėti kelių policijos reidai

MI informacija

Gruodžio 8-ąją Utenos apskrities Kelių policijos skyriaus pareigūnai pradėjo Ignalinos mieste, vykdydami neblaivių vairuotojų, vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti transporto priemones, kontrole. Pareigūnai patikrino apie 200 vairuotų, iš jų buvo nustatyti du, kurie nepabūgo sėsti už vairo neblaivūs. Jiems buvo nustatyti lengvi 0,80 ir 0,84 prom. girtumai.

Baigę neblaivių vairuotojų kontrolę, ekipažai patraukė į skirtingas puses, vienas ekipažas nuvykęs į Zarasus iškart sustabdė dviračio vairuotoją, kuriam buvo nustatytas 0,90 prom. Taip pat Zarasų mieste buvo išaiškinti trys Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimai: du vairuotojai vairavo automobilius, neapdraustus privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, o trečias vairuotojas, vairuodamas automobilį, nesegėjo saugos diržo.

Antras kelių policijos ekipažas iš Ignalinos nuvyko į Molėtus, kur išaiškino keturis KET pažeidimus – du vairuotojai nesegėjo saugos diržų, vienas vairavo automobilį, neapdraustą privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu ir vienas asmuo vairavo automobilį, kuriam neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Policija primena, kad netikėti reidai organizuojami nuolat, keičiant patruliavimo vietas ir laiką, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už KET pažeidimus, o ypač už transporto priemonės vairavimą neblaiviam.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here