Skip to content

Prieš šventes – į futbolą

Prieššventines gruodžio 22, 23 d. kviečiame praleisti stebint kalėdinį atvirą futbolo turnyrą Ignalinos sporto ir pramogų centre. Dalyvauti varžybose susirinko gausus 18 komandų (10 mergaičių ir 8 berniukų) būrys. Penktadienį nuo 10 val. sporto salėje rungsis berniukai futbolininkai iš Ignalinos, Vidiškių, Švenčionėlių, Trakų, Dūkšto, Didžiasalio, Marijampolio, Vilniaus. Nuo 14 val. susitiks merginos iš Ignalinos, Vilniaus, Švenčionėlių, Utenos, Vievio, Marijampolio.

Gruodžio 23 d. nuo ryto bus aiškinamasi prizinių vietų laimėtojai, o 15 val. varžybas pradės gimusieji 1999 m. ir vyresnieji vaikinai.

Taip pat primename, kad jau vyksta ir Utenos apskrities vaikų salės futbolo čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Jau įvyko du berniukų pirmojo turo susitikimai Visagine ir Ignalinoje, o antrojo turo varžybos vyks sausį Kupiškyje ir Rokiškyje. Ignalinos kultūros ir sporto centrui atstovauja ne tik ignaliniečiai, bet ir didžiasaliečiai. Sausio 5 d. čempionato kovas pradeda ir merginos. Jų futbolo varžybas taip pat išvysime mūsų mieste. Galutiniai čempionato rezultatai bus sumuojami pasibaigus visų keturių turų varžyboms.

Kviečiame ateiti palaikyti žaidėjų ir pasigėrėti jų jaunatvišku azartu.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje