Skip to content

Atviras futbolo turnyras

Audronė TRAPIKIENĖ

Pasirodo, vienas iš būdų ramiai sutikti šventes – visas fizines jėgas ir nervų išteklius palikti sporto aikštelėje. Matyt, taip nutarė atviro kalėdinio futbolo turnyro organizatoriai iš IKSC sporto skyriaus ir gausus dalyvių (net 22 komandos) būrys. Gruodžio 22 d. Ignalinos sporto ir pramogų centro salėje susitiko berniukų ir mergaičių komandos, kurios kovodami pogrupiuose bandė išsiaiškinti stipriausius dalyvius.

Varžybos dėl prizinių vietų vyko jau kitą dieną: tarp merginų pirmojo pusfinalio nugalėtoja – Marijampolio komanda – paaiškėjo tik įmušus baudinius (rezultatu 2:1 ji laimėjo prieš Vilkijos komandą). Antrajame pusfinalyje 1:0 IKSC komandą įveikė žalgirietės. Trečiosios vietos nugalėtoja, susitikus Vilkijos ir IKSC atstovėms, tapo žinoma ne iš karto: rungtynės baigėsi 2:2, tad vėl teko stebėti daug žaidėjų bei trenerių emocijų pareikalavusių baudinių serijas. Rezultatu 5:4 kovą su ignalinietėmis baigusi Vilkijos komanda pasipuošė ne tik smagia šventine atributika, bet ir III-iosios vietos medaliais. Agresyvokai ir aktyviai kovojusios dėl likusių prizinių vietų Marijampolio ir ,,Žalgirio“ komandos rezultatu 0:1 jas pasidalijo taip: žalgirietėms atiteko pirmoji, Marijampolio atstovėms – antroji vieta.

Abu vaikinų pusfinaliai baigėsi vienodu įvarčių kiekiu: IKSC įveikė Vidiškes 4:0, Marijampolis laimėjo prieš jaunesniąją IKSC komandą taip pat 4:0.Trečiosios vietos laimėtoja tapo Vidiškių komanda, o pirmąją vietą vėl tik po baudinių iš ignaliniečių rezultatu 3:2 išplėšė svečiai iš Marijampolio.

Po pietų susitikusios ir iki vakaro rungtyniavusios keturios vyrų komandos varžėsi rato sistema. Buvo galima stebėti intensyvų žaidimą, gausų atakų link priešininkų vartų ir išlaikytą tempą iki paskutinių sekundžių. Šįkart laimėtojais tapo ,,IKSC-15 rožių“. Antroji vieta atiteko ,,Baikeriams“, trečioji – nuolatiniams įvairių turnyrų dalyviams – svečiams iš Švenčionių. Rezultatyviausiu šios grupės žaidėju buvo pripažintas Lukas Dronišinec.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here