Skip to content

Kelią pas senelę užtvėrė… tvenkinys

MI informacija

Gruodžio 25 d. Kalėdų proga močiutę, gyvenančią Linkmenyse, su BMW važiavęs pasveikinti jaunuolis nuslydo nuo kelio ir įlėkė į tvenkinį miestelio viduryje. Incidentas įvyko maždaug 13.30 val.

Iš tėvų namų pas močiutę važiavęs vaikinas aiškino, kad paslydo dėl slidaus kelio. Jam posūkyje nepavyko suvaldyti galiniais ratais varomo BMW, automobilį užnešė ir šis panėrė į kūdrą. Vairuotojas buvo blaivus, o mašina apdrausta KASKO, žieminės padangos – beveik naujos. Kai šėliodamas savo „susiieško“ koks kelių chuliganas, sakoma: prisilakstė, taip jam ir reikia. Šis jaunuolis tvarkingas, drausmingas vairuotojas, tad apmaudu kai taip atsitinka.

Kaip spėja įvykio liudininkas, vairuotojas išsikapanojo per BMW langą, nes šis buvo atidarytas. Pats jaunuolis nesusižalojo, tik sušlapo lediniame vandenyje. Spėjama, kad vairuotojas posūkyje spustelėjo greičio pedalą, nes ramiai važiuojant taip nulėkti nuo kelio sunkiai įmanoma. Į įvykio vietą greit suvažiavo ugniagesiai, medikai ir policija, nes Bendrajame pagalbos centre 112 gautas pranešimas apie skęstantį automobilį ir viduje įstrigusį vairuotoją. Ugniagesiai automobilį ištraukė, bet „skenduolis“, pasak KASKO specialistų, jau nebevažiuos.

G. Adamavičiūtės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here