Skip to content

Ar Jūsų pėdos pasiruošusios?

MI informacija

Kiekvienai prisižiūrinčiai moteriai dera turėti gražius, tvarkingus nagus. Kartais kiekvienai derėtų leisti sau pasidaryti manikiūrą. Jau esame rašę apie populiariausias manikiūro tendencijas 2018-ųjų pavasarį, o šį straipsnį skirsime kojų nagams, tiksliau, jų lakavimui. Taip, straipsnyje kalbėsime apie pedikiūrą.

Pedikiūras yra populiariausias vasarą. Ar jūsų pėdos pasiruošusios vasarai? Šis klausimas yra savotiškas atsakymas, kodėl būtent karštuoju metų sezonu yra populiariausias kojų nagų lakavimas ir kojų nagų procedūros. Šiuo metų laiku moterys nešioja atvirus batelius, basutes, vaikšto basomis kojomis, todėl natūralu, kad kojoms dera skirti ypatingą dėmesį. Visgi, kojų nereikėtų pamiršti ir kitais metų sezonais – geras pedikiūras tikrai neliks nepastebėtas.

Kuo skiriasi klasikinis-higieninis pedikiūras nuo gana populiaraus „express“/greitojo pedikiūro?

Internete bei žurnaluose netrūksta informacijos apie tai, kaip greitai pedikiūrą atlikti paprasčiausiai namuose. Visgi, daugelis pedikiūro specialistų pataria neskubėti. Patikėkite, pedikiūro meistrai tikrai žino kas geriausiai tiktų konkrečiai jūsų kojoms. Jie pasirūpins, jog procedūra būtų paruošta ypatingai profesionaliai, parinks jums tinkamą nago formą.

Pavyzdžiui, viena moteris anksčiau kojų nagus tvarkėsi pati. Ji turėjo įaugančių nagų problemą, todėl turėjo riboti avalynės pasirinkimą, jautė diskomfortą. Atėjusi į Vilniuje įsikūrusį „Gatineau“ grožio saloną ji paprasčiausiai sužinojo, kad buvo pasirinkusi blogą nagų kirpimo formą. Dabar ji džiaugiasi savo kojų nagais, salone dažnai atlieka manikiūrą.

Pedikiūras salone yra kelių tipų. Galima atlikti „express“/greitąjį pedikiūrą – tuomet yra tvarkomi tik patys nagai. Pati procedūra yra nesudėtinga ir ilgai netrunka. Daugiausiai gali užtrukti vieną akademinę valandą (45 min.). Žinoma, jeigu renkatės gelinį ar prancūzišką lakavimo tipą gali užtrukti ir truputį ilgiau. Ši procedūra puikiai tinka, kai klasikinis-higieninis pedikiūras buvo atliktas nelabai seniai, o klientė tiesiog neturi daug laiko.

Minėtas klasikinis arba higieninis pedikiūras – daug išsamesnis. Jis apima visą pėdą pradedant kulnais, baigiant pirštų galiukais. Procedūros metu pašalinamos mirusios odos dalelės, detaliai sutvarkomos nagų odelės, yra atpalaiduojama ir išmasažuojama visa pėda. Ši procedūra ne tik turi puikų galutinį rezultatą, bet ir padeda atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir susikaupusį stresą.

Higieninį pedikiūrą derėtų atlikti bent jau 4-6 sykius per metus. Jeigu higieninį pedikiūrą darysitės kas du mėnesius, tarpuose užteks ir „express“ pedikiūro varianto. Jeigu mokėsite derinti šiuo pedikiūro būdus, visus metus turėsite nuostabiai atrodančius nagus, o nusiauti batus niekuomet nebus gėda.

Ar pedikiūras turi tendencijas?

Pasak grožio salono „Gatineau“ specialisčių yra ne spalvų, o būdo tendencijos. Klientės pastaruoju metu labai pamėgo gelinį kojų nagų lakavimą. Dažniausiai šį būdą išbandžiusios moterys tiesiog nenori grįžti prie klasikinio lakavimo. Tam yra aiški priežastis, juk paprasčiausiai gelinis lakavimas laiko ilgiau. Jis ypatingai populiarus, kai ruošiamasi atostogoms – juk persilakuoti kojų nagų per atostogas paprasčiausiai gali nebūti galimybės.

Visgi, kalbant apie pačio lakavimo stilius specialistės išskiria, kad moterys labai dažnai kojoms renkasi prancūzišką pedikiūrą, populiarumo nestokoja ir klasikinė raudona spalva, taip pat kitos ryškios spalvos bei pasteliniai tonai.

Būkite visada pasiruošusios

Net jeigu dabar yra žiema, šiais laikais niekuomet negali žinoti koks pasiūlymas gali nukristi tiesiog iš giedro dangaus. Todėl rekomenduojame – būkite visuomet pasiruošusios ir turėkite gražius nagus, net tuomet, kai galbūt iš pažiūros to ir nereikia.

Tai ne tik padės išvengti potencialių diskomfortabilių situacijų, bet ir leis jums jaustis patrauklioms pačioms sau. O būtent tai ir yra svarbiausia.  

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje