Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystės

Sausio 11 d., apie 19 val., 34-erių vyras pastebėjo, kad iš jo statomo namo Ignalinoje, Lygumos g., pavogta betono maišyklė ir trijų dalių kopėčios. Padaryta 360 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 12 d. į rajono PK kreipėsi 51-erių vyras, kuris pranešė, kad Ignalinos sen., Girminių k., privačiame miške iškirsti ir pagrobti medžiai. Padaryta turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Sausio 13 d., apie 16.15 val., bute Vidiškėse, Melioratorių g., konflikto metu neblaivus (18 prom.) 42-ejų vyras smurtavo prieš neblaivią (2,42 prom.) 34-erių sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Kontrabanda

Dar sausio 2 d. VSAT Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai pagal iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus kolegų gautą informaciją pasienyje aptiko į polietileną įpakuotus ryšulius. Prie jų buvo pritvirtintos petnešos, kad patogiau būtų nešti. Ši vieta yra maždaug už 200 m nuo valstybės sienos su Baltarusija. Kaip vėliau paaiškėjo, ryšuliuose buvo 3 tūkst. pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

Pasieniečiai čia paliko pasalą. Kadangi visą savaitę pasiimti pamesto krovinio niekas nepasirodė, antradienį, sausio 9-ąją, pasala buvo nutraukta. Rūkalai pristatyti į Adutiškio pasienio užkardą. Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here