Skip to content

Visagino pusmaratonis – balandžio 28 d.

MI informacija

2017-ieji metai. Pavasaris. Balandžio 1 d. Visaginas. Miesto gatvėse minia ryškiaspalvių bėgikų. Iki pirmojo Visagino pusės maratono bėgimo starto jau tik kelios minutės. Orų spėjikai gerokai prasilenkia su realiomis gamtos išdaigomis ir vietoj žadėtos saulės bėgikai sulaukia sniego ir darganos. Nepaisant to pirmojo bėgimo rezultatai nudžiugina tiek dalyvius, tiek ir organizatorius. Prie starto linijos, skirtingose distancijose stojus daugiau nei 500 dalyvių renginį buvo galima laikyti labai sėkmingu.

2018 metai. Dar daugiau optimizmo ir organizatorių slapti susitarimai su orų dievais, kad 2-ojo pusės maratono bėgime, įvyksiančiame balandžio 28 d. bėgikai galėtų mėgautis nepriekaištingu oru. Jau antrą kartą vyksiantis bėgimas organizuojamas kartu su Visagino savivaldybe ir partneriais – Lietuvos bėgimo mėgėju asociacija, Visagino policijos komisariatu (Utenos apskrities VPK) ir J. Šuklino olimpiniu sporto klubu.

Bėgimo tikslas didesnis Visagino gyventojų fizinis aktyvumas, bėgimo populiarinimas Utenos apskrityje, susidomėjimo bėgimu skatinimas ir kaimyninėse Lietuvai šalyse bei kokybiškų masinių renginių gausimas Visagino mieste. Iš organizatorių siūlomų bėgimo distancijų sau tinkamą gali rasti kiekvienas – nuo pačios ilgiausios pusės maratono distancijos (21,098 km) iki 10, 5, 1 km ir 400 m distancijos patiems mažiausiems bėgimo dalyviams.

Bėgimo kainos taip pat labai draugiškos skatinančios visus aktyviai registruotis ir dalyvauti. Iki vasario 28 d. dar turite galimybe registruotis mažiausiomis kainomis (pusė maratono – 6 Eur, 10 km – 5 Eur, 5 km – 4 Eur, 1 km ir 400 m distancijos – nemokamai).

Nė vienos geros varžybos neapsieina be geros, linksmos muzikos ir pramogų, todėl šiemet ypatingai kviečiami Visagino muzikos, ir meno kolektyvai, tam, kad kurtų puikią nuotaiką muzikinėse stotelėse, taip palaikydami bėgikus, o ir save pristatydami miesto svečiams.

Organizatoriai taip pat labai laukia vietinių visaginiečių (ir ne tik) norinčių būti savanoriais ir pagelbėti tiek prieš renginį, tiek ir jo metu, ir žada bendrą vakarienę visiems pritariantiems, jog savanorystė – veža!

Muzikinių stotelių ir savanorystės klausimais kviečiama registruotis el. paštu: info.begimoklubas@gmail.com (Rytis Regelskis).

Organizatoriai šiltai kviesdami visaginiečius ir miesto svečius į šį Atominį bėgimą, atskleidžia ir keletą naujienų, kuriomis pradžiugins šių metų bėgime.

Vienas žymiausių Lietuvos ultra bėgikų Aleksandr Sorokin tampa šio bėgimo ambasadoriumi. Bene geriausio sportinio inventoriaus pardavėjai S-sportas ir šiemet džiugins varžybų nugalėtojus savo įsteigtais prizais, o vedamos derybos su Akvile, leidžia tikėtis, jog jis taps oficialiu renginio vandeniu, gaivinsiančiu dalyvius.

Organizatoriai taip pat atskleidžia, jog vyksta intensyvios derybos su Garmin oficialiais atstovais, dėl nugalėtojų (vyro ir moters) apdovanojimo išties vertingu prizu. Pirmi 500 dalyvių suskubę atsiimti starto paketus, juose ras ir po puikią Visagino pusmaratonio kepurėlę!

Na, o viešbutis Idilė taikys nuolaidas dalyviams, kurie panorės apsistoti dieną prieš startą arba likti pailsėti Visagine jau po finišo.

Taigi nieko nelauk – registruokis ir susitinkam atominiam pusės maratono bėgime jau balandžio 28 d.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here