Iš Alytaus – su aukso medaliais ir piniginiais prizais

Alytuje įvyko baigiamasis (trečiasis) Lietuvos plaukimo federacijos vidutinių ir ilgų nuotolių etapas, kuriame reikėjo plaukti pasirinktinai 400 m laisvuoju stiliumi arba 400 m kompleksiniu plaukimu. Pirmajame etape Kaune plaukikai turėjo įveikti 1500 m laisvuoju stiliumi, o antrajame, Šiauliuose, 800 m laisvuoju stiliumi. Po visų trijų varžybų buvo susumuoti taškai ir nustatyti geriausi plaukikai suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių amžiaus grupėse.

Šiose varžybose dalyvavo ir du Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai: Erikas Kapočius ir Džiugas Karklelis. Lietuvos jaunimo rinktinės narys Erikas buvo nepralenkiamas 400 m kompleksiniu plaukimu, 800 m laisvuoju stiliumi iškovojo sidabrą, o plaukdamas 1500 m – bronzos medalį. Bendroje įskaitoje geriausias Ignalinos jaunasis sportininkas iškovojo pirmąją vietą ir buvo apdovanotas 150 Eur piniginiu čekiu. Kandidatas į Lietuvos jaunių rinktinę Džiugas Karklelis taip pat iškovojo auksą, plaukdamas 400 m kompleksiniu plaukimu, o bendroje įskaitoje liko ketvirtas ir jam atiteko 60 Eur.