Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Plėšimas

Vasario 12 d., apie 20.57 val., neblaivus 49-erių vyras (1,55 prom.), gyv. N. Daugėliškio sen., Izabelinės k., Plento g., pareiškė, kad tądien (tikslus laikas nenustatytas) Ignalinoje, Aukštaičių g. bute, išgertuvių metu kilus žodiniam konfliktui, pažįstami  girti vyrai: 40-metis (1,45 prom.) ir 29-erių (3,00 prom.), jį sumušė ir iš jo striukės kišenės pagrobė piniginę, kurioje buvo „Swedbank“ elektroninė mokėjimo kortelė. Sąskaitoje galimai yra apie 4500 eurų. Nukentėjęs pristatytas į Visagino m. ligoninės priimamąjį, įtarus nosies lūžimą. Pranešėjui galimai padaryta 4500 eurų turtinė žala. Įtariamieji sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vairavo girtas

Vasario 12 d., apie 13.40 val., Ignalinoje, Turistų g. namo kieme, neblaivus 35-erių vyras (2,22 prom.), neturėdamas teisės vairuoti bet kokią transporto priemonę, vairavo automobilį „VW PASSAT“, atsitrenkė į kitą stovintį automobilį „AUDI 80“ ir iš įvykio vietos pasišalino. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Su kirviu prieš brolį

Vasario 9 d., apie 21.10 val., Linkmenų sen., Salų k., namuose neblaivus (3,03 prom.) 37-erių vyras, paėmęs į rankas kirvį, grasino nužudyti neblaivų (2,23 prom.) savo 41-erių brolį. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dūrė peiliu

Vasario 12 d., apie 9.30 val., Ignalinos sen., Melninkų k., 55-erių vyrui priklausančiame gyvenamajame vagonėlyje išgertuvių metu neblaivi 32-ejų moteris (2,75 prom.) peiliu dūrė į pilvą vyrui (1,95 prom.). Nukentėjęs paguldytas į VšĮ „Švenčionių rajono ligoninė“ Chirurginį skyrių. Padaryti sužalojimai tikslinami. Moteris sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Grasino susidoroti

Vasario 11 d. 31-erių moteris, gyv. Vidiškėse k., Melioratorių g., pareiškė, kad  apie 10 val., Vidiškėse, Melioratorių g., konflikto metu namuose neblaivus 33-ejų vyras (2,32 prom.), mažamečių vaikų akivaizdoje, grasino susidoroti, taip sukeldamas stresą ir baimę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Vasario 11 d. 49-erių vyras, gyv. Airijoje, pareiškė, kad apie 17.30 val. Ignalinoje, Aukštaičių g. namo kieme, nepažįstamas vaikinas paprašė rūkyti, o po to grasino susidoroti, prie kaklo prispaudęs peilį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 12 d. 80-metė moteris, gyv. Dūkšto sen., Dvarykščių k., pranešė, kad 2018-02-10, apie 2 val., jai ir jos 67-erių vyrui grasino kartu su jais gyvenantis 29-erių anūkas, kad juos nužudys. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 57-erių vyras pareiškė, kad apie 24 val. Vidiškėse, Aušros g., neblaivi 45-erių sugyventinė (1,61 prom.) grasino jį papjauti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta.

Pasipriešino pareigūnui

Vasario 11 d., apie 12.22 val., Ignalinoje, Geležinkelio g., traukinių stoties laukiamojoje salėje, neblaivus 20-metis vyras (2,35 prom.), gyv. Tverečiaus sen., Pošiūnų k., sulaikymo metu pasipriešino uniformuotam rajono PK RS vyr. patruliui, suduodamas ranka į šoną ir taip jam sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Sumušė

Vasario 10 d. 49-erių vyras pareiškė, kad apie 18 val. Ignalinoje, Aukštaičių aklg., būnant pas moterį namuose, asmenys jį sumušė, buvo sukeltas fizinis skausmas ir padaryta įvairių kūno sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Vasario 9 d., apie 11.30 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., namuose rastas 65-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje