Skip to content

Pareigūnas atleistas iš tarnybos

MI informacija

Sausio 17 d., apie 17.32 val., pranešta, kad Ignalinoje, Taikos g., aikštelėje prie MAXIMOS, į automobilį „Citroen Xsara Picasso“ atsitrenkė automobilis „VW Passat“, o į pastarąjį – automobilis „Mercedes Benz 313“. Eismo įvykio metu apgadintos visos transporto priemonės, žmonės nenukentėjo.

17.34 val. į techninį eismo įvykį reagavo Utenos apskr. VPK Ignalinos rajono policijos komisariato (toliau – Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK) ekipažas. Įvykio vietoje pareigūnai gavo informaciją, kad galimai eismo įvykį sukėlė ir iš jo pasišalino rajono PK pareigūnas Alfredas Dinda. Pareigūnai, siekdami išsiaiškinti eismo įvykio aplinkybes, ėmėsi aktyvių veiksmų – surasti iš įvykio vietos pasišalinusį pareigūną. Jis, Alfredas Dinda, buvo surastas savo namuose ir pristatytas į komisariatą.

Siekiant objektyvumo, nuo pat įvykio pradžios tyrimas buvo pavestas Utenos apskrities VPK vidaus tyrimų grupės pareigūnams (toliau – VTG), kurie į Ignalinos r. PK atvyko nedelsiant.

Pristatytas į PK, pareigūnas A. Dinda atsisakė alkoholio matavimo prietaisu pasitikrinti blaivumą bei greitosios pagalbos Priėmimo skyriuje teikti kraujo mėginį neblaivumo nustatymui. A. Dindai buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų, už kuriuos numatyta atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. 2 d. ir 423 str. 3 d.

Dėl minėto įvykio buvo atliktas tarnybinis patikrinimas. Vadovaujantis LR Vidaus tarnybos statuto 62 str. 1 dalies 7 punktu, 66 str. 1 dalimi, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko įsakymu 2018 m. sausio 26 d. Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK vyriausiasis patrulis viršila Alfredas Dinda atleistas iš vidaus tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje