Skip to content

Ignalinoje – smūgis narkotikų platintojams

MI informacija

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, realizuojant Kriminalinės žvalgybos tyrimo metu gautą informaciją dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, vasario 25 d. Ignalinoje sulaikė ignalinieti 22-ejų T. Š., kuris, iš pareigūnams žinomo asmens neteisėtai įsigijęs apie 60 g kanapių ir jų dalių, kvaišalus laikė namuose.

Vėliau buvo sulaikytas automobilis „Audi“, kuriame buvo 4 asmenys. Vienas iš jų – įtariamasis 29-erių rajono gyventojas A. A. buvo įsigijęs iš pareigūnams žinomo asmens 2 g paruoštų vartoti narkotinių medžiagų (kanapių). Tęsiant sulaikymo operaciją, sulaikytas 40-metis J. V., įtariamas narkotinių medžiagų platinimu. Kratos metu pas jį namuose ir automobilyje rasta 16 paketėlių (dozių), kaip įtariama, paruoštų platinimui narkotinių medžiagų (kanapių).

Taip pat buvo sulaikytas Ignalinos miesto 47-erių gyventojas R. L., kurio namuose kratos metu aptikta kanapių auginimo laboratorija. Pareigūnų atliktos operacijos metu sulaikyti 5 įtariamieji, išimtos auginamos kanapės, įranga, skirta jų auginimui ir jau paruoštos vartojimui narkotinės medžiagos. Vyksta ikiteisminis tyrimas. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje