Skip to content

Ar verta pyktis dėl sulaužyto stalo?

Jonas BALTAKIS

Anądien, lankydamasis Palūšėje, užsukau į naująją įstaigą – poilsio kompleksą „Campus viridis“. Klausiu – kaip sekasi? Įstaigos darbuotojas Algimantas Mineikis sako, kad žiemą veiklą pristabdė. Dirba tik pagal užsakymus. Ir kažkaip piktokai numojo ranka. Supratau, kad kažkas negerai su tais užsakymais. Ir tuomet ponas Algimantas papasakojo tokią istoriją.

„Jau beveik prieš mėnesį viena palūšietė užsisakė jubiliejinį banketą. Padarėm nuolaidą, sutarėm dėl laiko – balius vyks nuo 18 iki 24 val. Apie 22 val. pastebėjom, kad kažkas iš baliaus svečių sulaužė brangų biuro stalą, kuris kainuoja apie 700 eurų. Jubiliatės sūnus pažadėjo nuostolius atlyginti. Artėjant vidurnakčiui, tas pats vyras paklausė, ar jie negali dar kuriam laikui pasilikti? Sakau – ne, nes ir mūsų darbuotojai tik iki sutarto laiko dirba. Tuomet svečiai susiruošė ir išėjo. Kai nuėjome į banketų salę – nustėrome. Indai ir buteliai ant stalo apversti, ant staltiesės pripilta ketčupo ir dar kažkuo patrinta, kad sunkiau būtų išskalbti. Lėkštė su salotom apversta dugnu į viršų. Taip, matyt, svečiai išliejo savo pyktį, kad nesutikome pratęsti jų banketo…

Kitos dienos pavakarę jubiliatė atėjo atsiskaityti ir jau nuo slenksčio išrėžė, kad ji už jokį stalą nemokės, nes nežinia dar, kas jį sulaužė, gal mes patys, o iš jų dabar reikalaujam. Už banketą susimokėjo. Mums neliko nieko kito, kaip kreiptis į policiją. Po kelių dienų gavome raštą, kad nusikalstamos veiklos neįžvelgta ir ikiteisminio tyrimo atsisakyta. Šį policijos sprendimą apskundėme prokuratūrai, bet atsakymo dar negavome. Jeigu ir prokuratūra numos ranka, dar liks teismas“, – baigė pasakoti A. Mineikis.

Ką čia bepridursi, toks dar mūsų, matyt, kultūros lygis. Kadangi jubiliatės pavardės neskelbiame, tai ir jos nuomonės dėl šio incidento neklausėme. Tikimės, kad konfliktas išsispręs taikiai, juk gyvenama viename kaime, tarsi po vienu stogu, ir pyktis dėl tokių mažmožių labai netiktų. Bent jau visada galima kaimyniškai susitarti.

A. Mineikio nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here