Skip to content

Užpuolė policininką

MI informacija

Kovo 20 d., apie 16.20 val., Vidiškių sen., Maksimonių k., Sodų g., 56-erių vyras, gyv. Vidiškių sen., Rimšėnų k., būdamas neblaivus (2,26 prom.) pasipriešino į įvykį atvykusiam uniformuotam Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK RS vyresniajam tyrėjui, kartą smūgiuodamas abiem rankų kumščiais jam į krūtinės sritį. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Kovo 15 d., apie 19 val., Vidiškų sen., Lobinių k., 40-metis sugyventinis gyvenamajame name smurtavo 50-metės sugyventinės atžvilgiu, jai sukeltas fizinis skausmas. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 17 d., apie 17 val., Vidiškėse, Melioratorių g., neblaivus 34-erių vyras (2,57 prom.) sukėlė fizinį skausmą savo neblaiviam (2,25 prom.) 36-erių broliui. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaltininkas skolingas neliko: jis policijai įteikė priešpriešinį pareiškimą esą mušė ne jis, o jį, tad sulaikytas ir antras brolis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 18 d., apie 17 val., namuose Tverečiaus sen., Dietkauščiznos k., konflikto metu neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) 36-erių vyras smurtavo prieš neblaivią (1,90 prom.) 31-erių žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. Tądien Vidiškių istorija pasikartojo. Apie 17.40 val. vyras taip pat parašė priešpriešinį pareiškimą, kad ji prilupo žmona. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Žolė jau dega

Kovo 20 d., 14.51 val. pranešta, kad Vencloviškės k. (N. Daugėliškio sen.) atviroje teritorijoje dega pernykštė žolė. Išdegė apie 500 arų.

15min. nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here