Skip to content

Pergalėmis praturtinta futbolininkių patirtis

Prieš pusantrų metų susiformavusi ignaliniečių merginų futbolo komanda, vadovaujama IKSC trenerio Tado Bernoto, visą savo gyvavimo laikotarpį kaupė varžybų (dažniausiai sėkmingų) patirtį.

Vasarį jos pirmą kartą Trakuose dalyvavo kasmet vykstančiame salės futbolo turnyre „Nepriklausomybės taurė“. Dvi Ignalinos komandos varžėsi skirtinguose pogrupiuose, o vyresniųjų merginų komanda tapo čempionėmis. Teko susitikti su stipriomis priešininkėmis – ,,Vilkijos“ ir ,,Utenio“ komandomis. Ir pusfinalyje, ir finale pergalę pavyko iškovoti tik po baudinių serijos. Finalinėse varžybose žaidžiant su uteniškėmis ir esant rezultatui 0:1 jų naudai, likus iki varžybų pabaigos visai mažai laiko, Adrija Skudutytė įmušė įvartį į priešininkių vartus. Lygiosiomis pasibaigusiose varžybose po baudinių ir nervų karo ignalinietės laimėjo 2:1. Geriausia turnyro žaidėja buvo pripažinta A. Skudutytė, geriausia vartininke – Luna Olson. Ši pergalė ypač maloni, nes merginoms buvo netikėta – važiuodamos į varžybas jos tikėjosi bent prizinę vietą užimti, o čempionių titulas suteikė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Kovą ignaliniečių pergale baigėsi ir nuo sausio trukęs Vaikų salės čempionatas 5×5, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms pažymėti. Jame dar dalyvavo Anykščių, Visagino ir Kupiškio komandos. Varžybos buvo sužaistos kiekvienos komandos gimtajame mieste, tad žaidėjos turėjo progą varžytis įvairiose salėse, įgavo patirties ir užmezgė naujų pažinčių. Panaudojusi savo stiprią motyvaciją ir įvairių išvykų metu sukauptą įdirbį, IKSC komanda laimėjo visus čempionato turus ir tapo nugalėtoja.

Ignaliniečių laukia dar daug rungtynių išvykose ir namuose, kadangi sulaukiama kvietimų iš kitų miestų bei organizuojami turnyrai Ignalinoje. Tad merginoms belieka palinkėti rasti laiko treniruotėms, komandinės atsakomybės ir ištvermės.

Nuotraukos iš žaidėjų archyvų

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje