Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Balandžio 3 d., apie 15.40 val., 36-erių moteris pastebėjo, kad įsibrauta į mūrinį sandėliuką Kazitiškyje, Mokyklos g., iš kurio pagrobtas broliui priklausantis benzininis trimeris bei benzininis pjūklas JONSERED. Padaryta 250 eurų žala.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Balandžio 1 d., apie 18.15 val., Maldanėnų k. (Mielagėnų sen.), 32-ejų vyrui darbuojantis tėvo ūkyje, į jo teritoriją atėjo pažįstamas, kuris pradėjo įžeidinėti, kumščiais trenkė į veido sritį. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d. 01-1-15120-18.

Balandžio 3 d., apie 01.30 val., Kazitiškyje, Parko g., buto virtuvėje neblaivi 36-erių moteris (1,56 prom.), metaline keptuve trenkė į galvos sritį savo sūnui (gim. 2005 m.) ir taip sukėlė fizinį skausmą. Moteris sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Girtas už vairo

Kovo 30 d., apie 14.45 val.,  kelyje Kaltanėnai–Ignalina, 15 km, neblaivus 46-erių vyras (2,07 prom.), gyv. Kėdainių r. sav., Josvainių sen., automobilį VW GOLF vairavo, neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Gaisras

Balandžio 1 d., 14.21 val., pavojaus signalas atėjo iš Ignalinos, Tulpių g., 10-ojo namo, kur degė individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, iš vieno aukšto mūrinio namo su mansarda veržėsi dūmai. Tarp pirmojo ir antrojo aukšto prie dūmtraukio degė medinis perdengimas. Aplink kaminą apdegė ir išardyta 18 m² perdengimo ir 3 m² sienos apdailos.

Etaplius nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here