Skip to content

Vairavimo įgūdžius pasitikrino 16 vairuotojų

MI informacija

2018 m. balandžio 6 d., per pačius pietus, prie Ignalinos gimnazijos vyko praktinio vairavimo varžybos, skirtos Saugaus eismo dienai paminėti. Varžybas organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariatas (toliau – Ignalinos policija) kartu su UAB „Ginto vairavimo mokykla“ ir UAB „Lirosta“.

Renginyje dalyvavo Ignalinos gimnazijos, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio rengimo centro, Švenčionėlių profesinio rengimo centro, Vilniaus kolegijos moksleiviai, Ignalinos gimnazijos, rajono savivaldybės administracijos, rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojai. Iš viso savo vairavimo įgūdžius pasitikrino šešiolika dalyvių, iš kurių aštuonios merginos.

Dalyviai turėjo ramiai, bet tiksliai ir taisyklingai atlikti užduotis, o važiuodami atbuline eiga, įvažiuoti į „garažą“ ir saugiai pasiekti finišą. Kiekvieną vairuotoją lydėjo vairavimo instruktorius, kuris priminė pagrindines vairavimo taisykles ir negailėjo gudrių patarimų. Šiose varžybose nebuvo varžomasi kas greičiau atliks užduotis, buvo kreipiamas dėmesys į vairavimo kultūrą, saugų kliūčių apvažiavimą ir taisyklingą vaizdo stebėjimą važiuojant atbuline eiga.

Visi šešiolika dalyvių buvo apdovanoti UAB „Lirosta“ – automobilių detalių tiekėjos ir UAB „Ginto vairavimo mokykla“ įsteigtais prizais: šviesą atspindinčiomis liemenėmis, įvairių rūšių atšvaitais, knygelėmis, rašikliais, oro gaivikliais, firminėmis kepuraitėmis ir priemonėmis, skirtomis nepriekaištingai automobilių priežiūrai.

Ignalinos policija nuoširdžiai dėkoja UAB „Ginto vairavimo mokykla“ ir UAB „Lirosta“ kolektyvams už puikiai suorganizuotą Saugaus eismo dienos paminėjimą, už gausias dovanas, o Ignalinos gimnazijos administracijai – už pagalbą organizuojant šį renginį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje