Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystės

Balandžio 11 d., apie 3 val., Strigailiškyje 53-ejų vyras pastebėjo, kad įsibrauta į jam priklausantį nerakintą automobilį „Renault Megane Scenic“, stovėjusį namo kieme, ir bandyta prasukti užvedimo spynelę. Apgadinta automobilio prietaisų apdaila. Žala nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 5.15 val., pranešta, kad Ignalinoje, Ateities g., iš automobilių stovėjimo aikštelės pagrobtas 43-ejų vyrui priklausantis automobilis „Ford Galaxy“. Padaryta 1500 eurų turtinė žala. Tą patį rytą automobilis rastas Strigailiškyje, atsitrenkęs į akmeninę tvorą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar po valandos, apie 6.30 val., 26-erių vyras pastebėjo, kad Ignalinoje, Ateities g. automobilių stovėjimo aikštelėje, išdaužus keleivio pusės galinį langą, iš jam priklausančio automobilio „Land Rover Discovery“, pavogtas automobilinis moduliatorius „SVM100“ ir jame buvęs atminties raktas, 10 vnt. AA tipo elementų „Panasonic“ pakuotė. Taip pat sugadinta užvedimo spynelė, kėsinantis automobilį pavogti. Padaryta 240 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Labai panašūs trys įvykiai, nutikę per tris valandas tą patį rytą. Panašų, kad visi jie – tų pačių rankų darbas.

Sulaikyti brakonieriai

Dysnykščio ežere vėl sulaikyti Utenos aplinkosaugininkams gerai žinomi 3 asmenys (V. I., R. J. ir R. Ž.), iš valties žvejoję draudžiamu būdu – net su 30 statomų tinklų. Neteisėtos žvejybos metu sugauta 13 sterkų, 5 lydekos, 6 lynai, 24 karšiai, 5 kg kuojų ir 12 kg ešerių – žala gamtai siekia daugiau nei 4500 Eur. Vos daugiau kaip prieš savaitę tie patys asmenys buvo sulaikyti Dysnų ežere – tuomet jų padaryta žala gamtai irgi buvo solidi – 1375,80 Eur. V. I. ir R. Ž. per paskutinius 3-ejus metus sulaikomi jau 9 kartą, R. J. – 6 kartą ir valstybei yra skolingi ne vieną tūkstantį eurų. 

Smurtas

Balandžio 2 d., apie 8 val., N. Daugėliškio sen., Janonių k., 42-ejų moters neblaivus 29-erių sugyventinis prieš ją naudojo fizinį smurtą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Balandžio 10 d., apie 22.30 val., Vidiškėse, Sodų g. namo laiptinėje, du neblaivūs vyrai – 23-ejų ir 35-erių metų – (vienam jų nustatytas 2,02 prom. girtumas, kitam – 1,76 prom.) papurškė ašarinių dujų į akis ir suspardė kojomis, neblaivų (1,96 prom.) 42-ejų vyrą, taip jam sukeldami fizinį skausmą. Įtariamieji sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Balandžio 11 d., apie 14.15 val., Ignalinoje, Ligoninės g. buto kambaryje, rastas 63-ejų vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

Alfa.lt nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here