Lietuvos taurėje – medaliai

MI informacija

Šeštadienį vyko visų badmintono pajėgumo grupių Lietuvos taurės varžybos. Snežana Poklikajeva ir Goda Juršėnaitė dalyvavo B suaugusiųjų grupėje sostinėje ir iškovojo po dvi prizines vietas. Snežana moterų vienetuose užėmė pirmąją vietą, o su Goda merginų dvejetuose – trečią. Trečią vietą Goda iškovojo ir mišriuose dvejetuose su vilniečiu Giedriumi Miestausku.

Stipriausioje A grupėje puikiai sužaidė Samanta Golubickaitė. Nors finale vienetų kategorijoje ji pralaimėjo klaipėdietei Rebekai Aleksevičiūtei (18:21 23:21 18:21), kuri yra įtraukta į nacionalinę rinktinę, tačiau tai tikrai labai geras pasirodymas. Po šio turnyro Lietuvos reitinge merginų vienetų kategorijoje Samanta šoktelėjo į trečiąją vietą. Dvejetų kategorijoje kartu su vilniete Vitalija Movšovič taip pat iškovotas sidabras. Šaunūs merginų rezultatai, linkime stiprybės tolimesniuose turnyruose.