Skip to content

Namo – su limuzinu ir čempionių titulu

Balandžio 20 d. pavakare pavienių praeivių dėmesį patraukė Ignalinos gatvėmis riedantis Hummer limuzinas. Jam sustojus savivaldybės aikštėje, iš automobilio pasipylė IKSC futbolininkės, parvežusios Lady Golo čempionių titulą. Pasitinkantieji draugai ir artimieji kartu išgyveno emocijų pliūpsnį, užplūdusį žaidėjas po šios lauktos, bet pačioms sau netikėtos pergalės.

Matant laimingus žaidėjų ir trenerių veidus galima teigti, kad pergalė atpirko visus varžybų metu gautus nubrozdinimus ir išgyventą jaudulį bei stresą. Kauno sporto halėje vykusiame superfinale mūsų merginos rinko pergales vieną po kitos, įmušdamos įvarčius jau pirmosiomis varžybų minutėmis. Pusfinalyje susitikus su Tauragės ,,Žalgirių“ komanda kova vyko iki paskutinės akimirkos ir tik likus vienai minutei iki antrojo kėlinio pabaigos pergalingąjį įvartį į varžovių vartus įmušė Adrija Skudutytė. Finalinis susitikimas vyko su nuolatinėmis varžovėmis iš Marijampolio. Nors nuo įtampos virpėjo rankos ir kojos, merginos susikoncentravo ir varžoves įveikė 2:0. Suvokimas, kad tapo čempionėmis, atėjo ne iškart, nors aplink aidėjo sveikinimo šūksniai. Tik po kelių akimirkų užplūdo pergalės euforija.

Apdovanojimus – futbolo kamuolio formos sėdmaišius, taures, medalius – dalyvėms įteikė LFF prezidentas Tomas Danilevičius, LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas, MaFA prezidentas Anatolijus Stecenko. Karolina Baušytė buvo pripažinta geriausia komandos žaidėja, Adrija Skudutytė – geriausia turnyro žaidėja, o pačios futbolininkės negailėjo komplimentų vartininkei Rugilei Goštautaitei, kuri pasiaukojamai gynė savo komandos vartus ir nesuteikė jokių šansų varžovėms įmušti įvarčių.

Čempioniška kelionė iš Kauno į Ignaliną limuzinu, pilnu vaišių, organizatorių buvo filmuojama, tad lauksime mūsų žaidėjų sportinio gyvenimo akimirkų pasirodant ekranuose.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje