Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Sukčiavimas

Balandžio 26 d. 74-erių moteris, gyv. Ignalinoje, Vasario 16-osios g., pareiškė, kad dar vasario 22 d. jai paskambino sūnus, kuris šiuo metu gyvena Danijoje, ir paprašė jos pervesti 313 eurų į nurodytą sąskaitą apmokėti kelionei. Tą pačią dieną moteris pervedė 313 eurų. Maždaug po dviejų savaičių sūnus paskambino ir pranešė, kad asmuo, su kuriuo jis buvo sutaręs dėl kelionės, jį apgavo. Po to, kai buvo pervesti pinigai, susisiekti su kelionės pardavėju jam nepavyko. Moteriai padaryta 315 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Balandžio 26 d., apie 23.09 val., Ignalinoje, Gėlių g., MITSUBISHI COLT, kurį vairavo neblaivus (1,65 prom.) 39-erių vyras, atsitrenkė į automobilių stovėjimo aikštelėje stovėjusį automobilį AUDI A4. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 1 d., apie 9.03 val., Vidiškėse, Melioratorių g., sustabdytas automobilis AUDI 80, kurį vairavo neblaivus 53-ejų vyras (2,12 prom.), gyv. Pamiškės k. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Smurtas

Balandžio 27 d., apie 21.30 val., namuose Ignalinoje, Paežerės g., konflikto metu neblaivus (girtumą nustatyti vengė) 47-erių vyras smurtavo prieš buvusią 42-ejų žmoną, grasino ją nužudyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Balandžio 30 d., apie 22.30 val., kelyje Ignalina-Dūkštas, automobilyje kilusio konflikto metu blaivus 50-metis vyras, reg. Kazitiškio sen., Vardžiukiemio k., naudojo fizinį smurtą neblaivios 42-ejų žmonos (2,41 prom.) atžvilgiu, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Gegužės 1 d., apie 1.30 val. Ignalinoje, Versmės g., kilus žodiniam konfliktui, girtas 22-ejų vyras (3,04 prom.) trenkė kėde į galvą taip pat neblaiviam broliui (1,89 prom.), taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Karo aidai

Balandžio 26 d., apie 18.40 val., Ignalinos sen., Palaukiškės k., rasta 81 mm minosvaidžio mina be sprogstamosios medžiagos. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai miną pasiėmė su savimi. Įvykis registruotas.

Balandžio 27 d., apie 9.05 val., Linkmenų sen., Pažiezdrio k., laukuose rastas daiktas, panašus į karo laikų sprogmenį. Įvestas planas SKYDAS. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono SNN išminuotojai nustatė, kad rasta  2-ojo pasaulinio karo laikų (120 mm) minosvaidžio mina, kuri sunaikinta vietoje. 13.25 val. planas SKYDAS baigtas. Įvykis registruotas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here