Skip to content

Pasveikinti Mielagėnų ugniagesiai

Gegužės 4-ąją, minint šv. Florijono, gaisrų sergėtojo dieną, Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Donatas Mačys apsilankė Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Mielagėnų komandoje ir pasveikino čia dirbančius ugniagesius, palinkėjo jiems kuo daugiau ramių dienų ir naktų, sėkmės ir ryžto rūpinantis gyventojų saugumu.

Profesinės šventės proga savivaldybės padėkos raštais už nuoširdų darbą ir atsakingą tarnybą apdovanotas Mielagėnų ugniagesių komandos skyrininkas Algimantas Bogomolskas ir ugniagesių komandos ugniagesys gelbėtojas Giedrius Burokas. Į savo buvusią darbovietę kaip tik tuo metu buvo užėjęs čia  35-erius metus ugniagesiu dirbęs mielagėniškis Bronius Cibulskas. Netikėtai pasveikintas vyras buvo maloniai nustebintas, jis prisiminė savo tarnybos metus ir sakė, kad dabar viskas pasikeitę.

Rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mirekas Polita taip pat sveikino ugniagesius, džiaugėsi jų darbu bei pagerintomis tarnybos sąlygomis. Gelbėjimo automobilyje dabar sukomplektuota reikalinga gelbėjimo įranga, nupirkti kvėpavimo aparatai, stacionari ir nešiojamos radijo stotys. Atlikti svarbūs gaisrinės pastato vidaus ir išorės remonto darbai. Mielagėnų komandos patalpos –  tikrai jaukios, gražios ir patogios. Ignalinos rajone veikia  6-ios ugniagesių komandos, kuriomis rūpinasi savivaldybė. 

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje