Skip to content

Policijos gen. komisaras Linas Pernavas parodė raumenis

MI informacija

Šeštadienį Policijos departamento generalinis komisaras Linas Pernavas pademonstravo raumenis Telšiuose vykusiame atvirame NAC Lietuvos kultūrizmo čempionate ir tarp naujokų užėmė trečiąją vietą. „Prieš pusantrų metų L. Pernavas pakvietė mane kavos ir pasakė, kad nori išbandyti save varžybiniame kultūrizme. Jis jau kurį laiką treniravosi su svoriais, tačiau jam atrodė, kad kažkuo užsiimti ir nebandyti tame išspausti iš savęs viską, kas įmanoma, yra tarsi laiko gaišimas“, – savo „Facebook“ paskyroje paskelbė komisaro treneris, taip pat ignalinietis Andrius Pauliukevičius. 

Treneris sudėliojo planą, kaip komisaras turi valgyti ir treniruotis, kad tai taptų įmanoma. „Svarbiausias dalykas buvo sureguliuoti Lino miegą, nes iki tol jis vidutiniškai miegojo po 5 valandas, ko raumenų augimui ir riebalų deginimui nepakanka! Taip, teisingai, treniruotė yra impulsas šiems dalykams vykti, bet vykti jie gali, tik jei miegate bent 7“, – rašė A. Pauliukevičius. 

Telšių dramos teatre vykusiame atvirame NAC Lietuvos kultūrizmo čempionate, kur dar varžėsi sportininkai iš Latvijos, Estijos ir Vengrijos, L. Pernavas naujokų kategorijoje užėmė 3-iąją vietą. Anot A. Pauliukevičiaus – tai išskirtinis pasiekimas, nes dauguma dalyvių 20–30 metų amžiaus. „Lino pasiekimas yra įrodymas, kad net turint karjerą, darbą, į kurį kasdien reikia važiuoti 100+ kilometrų pirmyn ir tiek pat atgal, šeimą ir 3 vaikus, esant virš 40-ies, vis tiek galima gyventi sveikai ir gerai atrodyti!“ – akcentavo A. Pauliukevičius.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje