Skip to content

„Įsitempusi styga, kažkas ją traukia, jos kitam gale siurprizas laukia…“

Lina RAGINYTĖ

Žvejyba, kaip ir kiti laisvalaikio pomėgiai, turi savo atspalvį, stilių ir ypatumus. Šio laisvalaikio mėgėjai turi ne tik savitą gyvenimo būdą, pokštų, leksiką, bet buriasi į atskirus klubus, paskui save vesdami ir savo šeimos narius, taip suburdami atskiras bendruomenes, turinčias ir savas tradicijas. 

Tiesą pasakius, geru žveju, kaip ir bėgiku, šachmatininku, medžiotoju ar buriuotoju reikia gimti. O kada jau savyje atrasi vieną ar kitą „talentą“ – nežinia. Į didžiulę bendruomenę, kurią vis papildo nauji nariai, susibūrę ir Taujūnuose bei  apylinkėse gyvenantys, viešintys ar tiesiog prijaučiantys žvejai. Šiam pulkui vadovauja Lionginas Sinkevičius ir Žydrūnas Zakažauskas, kelis kartus per metus organizuojantys ir įspūdingus vakarus, varžybas.

„Ir šis pavasaris vėl sukvietė, išsiilgusius spiningautojus į „Šaminio žūklės varžybas“. Pulkas senų veidų ir prisijungusių naujų sušoko į valtis ir išplaukė į plačius vandenius, kad sugrįžtų nugalėtojais. Bet kai dalyvių per trisdešimt, tai reikalinga pasitelkti visą sukauptą meistriškumą ir šiek tiek sėkmės, norint atsidurti tarp lyderių. O tarp jų šiais metai vėl komanda „Utenis“, užėmusi trečią vietą, antri – „Trumpas sujungimas“, pirmąją vietą iškovojo komanda „Inkaras“. Didžiausią lydeką, svėrusią 2,52 kg, sugebėjo suvilioti komandos „Inkaras“ narys – taujūniškis Deimantas Cicėnas“, – pasakoja Ž. Zakažauskas. 

Pasak organizatorių, oras buvo nuostabus, kompanija – puiki, tad varžybos ir rungtys po varžybų, kuriose komandos papildomai galėjo parodyti savo meistriškumą, žuvienės ragavimas, apdovanojimai ir visas vakaras… pralėkė akimirksniu.

Nuostabiai praleistas laikas gamtoje, smagios kompanijos būryje, tiesiog stumia organizatorius: L. Sinkevičių ir Ž. Zakažauską ruoštis būsimoms varžyboms.

Orgnizatoriai dėkoja visiems, dalyvavusiems šventėje ir laukia sugrįžtančių rudenį.

Organizatorių nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here