Skip to content

Lietuvos čempionate – du medaliai

MI informacija

Tradiciškai kasmet vyksta Lietuvos badmintono čempionatas, kuriame susirenka visi pajėgiausi šalies sportininkai. Įspūdingu žaidimu šiemet visus nustebino ir jaunoji ignalinietė Samanta Golubickaitė, kuriai dar tik 15 m. Samanta šiuo metu sukaupusi nemažai reitingo taškų iš įvairiausių turnyrų, todėl moterų vienetų kategorijoje pagal skirstymą turnyrinėje lentelėje  užėmė aukštą ketvirtą vietą. 

Pirmoji priešininkė, klaipėdietė Rebeka Aleksevičiūtė (22 m.), nacionalinės rinktinės narė, turėjo pripažinti Samantos pranašumą rezultatu 25:23, 21:14. Po šios pergalės Samanta pateko į pusfinalį, kur teko susidurti su pirmąją turnyro rakete kauniete Vytaute Fomkinaite (21 m.). Samanta nuostabiai sužaidė pirmąjį setą, bet 18:21 teko pralaimėti daugiau patirties turinčiai sportininkei. Antrąjį setą favoritė parodė, kad dar anksti Samantai pakliūti į finalą ir 21:7 šventė pergalę. Dėl trečiosios vietos teko kovoti su metais vyresne vilniete Vitalija Movšovič. Samanta su Vitalija yra žaidusi dešimt kartų įvairiausiuose turnyruose ir tik du kartus laimėjo. Viena iš pergalių buvo šiame čempionate – reikiamu laiku ir vietoje. Rezultatu 21:10 ir 22:20 Samanta šventė pergalę ir pasidabino kaklą bronzos medaliu. 

Kartu su Vitalija Samanta žaidė ir moterų dvejetų kategorijoje, kur mažajame finale laimėjo prieš ilgametę Ignalinos badmintono klubo narę Sandrą Damaškaitę, kuri šiuo metu atstovauja CBC badmintono klubą (Vilnius). Sandra kartu su porininke Jelena Ramaneckiene (BK PLAY, Vilnius) 21:10, 12:21 ir 12:21 nusileido pastarosioms ir Samantai vėl nušvito bronza. 

Tokie puikūs ir aukšti jaunosios sportininkės pasiekimai Panevėžyje vykusiame 56-ajame Lietuvos suaugusių badmintono čempionate. Džiaugiamės ir tikime, kad Samanta dar įrodys kokia ji gali būti aukšto lygio sportininke, linkime jai pačios didžiausios sėkmės.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here