Skip to content

Sunkiau gyvenančių vaikų vasara bus sveikesnė ir aktyvesnė

MI informacija

Aleksandro Gridino labdaros fondo inicijuotas ir „Lietuvos energijos“ paramos fondo remiamas socialinis projektas „Sveika, aktyvi vasara“ aprūpino sportiniu inventoriumi ir aktyvaus laisvalaikio žaidimais Lietuvos dienos centrus – 5000 Eur parama paskirstyta net 10-iai Lietuvos vaikų dienos centrų iš įvairių šalies miestų. Šiame projekte dalyvavo Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centras. 

Centrui, atsižvelgus į vaikų poreikius, buvo padovanotos šios priemonės: batutas, tinklinio tinklas, stalo teniso tinklas, biliardo lazdos, biliardo kamuoliai, lauko žaidimas Kroketas, stalo teniso rinkinys, stalo teniso kamuoliukai. 

Projektas „Sveika, aktyvi vasara” skirtas vaikams, augantiems ypač sunkiomis ar nesaugiomis sąlygomis. Pasibaigus pamokoms, šie vaikai, deja, skuba ne į namus, o į Dienos centrus, kurie tampa jiems saugia užuovėja ir antraisiais namais, kur vaikai mokosi, žaidžia, leidžia laisvalaikį, sprendžia problemas.

 Vaikai bei socialiniai centrų darbuotojai jau džiaugiasi įsigytais dviračiais, badmintono, teniso raketėmis, kamuoliais, futbolo vartais, krepšinio stovais, įvairiais aktyvaus laisvalaikio bei stalo žaidimais, biliardo stalais, taip pat ir terapinėmis priemonėmis.

Jei norime apsaugoti vaikus nuo blogos aplinkos įtakos, turime nukreipti juos teigiama linkme, užimti jų laisvalaikį – suteikti galimybę žaisti, atrasti save mėgstamoje veikloje, sveikai augti ir vystytis.

Nuoširdžiai dėkojame „Lietuvos energijos“ paramos fondui už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. 

Tikime, kad padovanotas sportinis inventorius bei laisvalaikio žaidimai padės vaikams užsiimti mėgstama veikla, sportuoti bei pasitikti vasarą – AKTYVIAI!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here