Skip to content

Informacija šunų šeimininkams 

MI informacija

Ignalinos miesto seniūnija penkiose miesto vietose pastatė specialius informacinius stovus su maišelių dėklais, kurie skirti šunis vedžiojantiems gyventojams. Prašome atkreipti dėmesį ir pasistengti, kad Ignalina taptų kultūringesniu miestu. 

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 m. spalio 30 dienos įsakymu Nr. V2-738 patvirtintose Gyvūnų laikymo Ignalinos rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklėse nurodoma, kad gyvūnus vedžiojantys gyventojai turi surinkti jų paliekamus ekskrementus ir kitus teršalus. Minėti stovai įrengti prie tako į miesto paplūdimį, Aukštaičių gatvėje, teritorijose prie Paplovinio ir Ilgio ežerų, prie miško tako šalia baseino. 

Pavasarį nutirpus sniegui praeiviams nuotaiką gadino daugelyje vietų matomos nemalonios krūvelės, buvo ir pykstančių, ir seniūniją barančių. Tačiau tai visų pirma rodo mūsų pačių kultūrą. Jei tinkamai pasirūpinsime savo mylimais augintiniais, tai ir gyvensime švariau. Todėl  ant stovų yra užrašas: „Mylėk  savo augintinį, saugok gamtą!“. Ir dar vienas užrašas – tarsi šunelio kreipimasis ar pasiteisinimas: „Jei galėčiau, susirinkčiau pats“. Kviečiame gyventojus naudotis šia paslauga. Panaudotus maišelius su jų turiniu prašome mesti į šiukšliadėžes arba bendro naudojimo konteinerius. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje