Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Gelbėjo katiną

Birželio 23 d., ugniagesiams gelbėtojams teko neįprasta misija. Jie Tverečiuje, Česlovo Kudabos g., panaudoję ištraukiamas kopėčias, nuo medžio nuėmė katiną, tupėjusį 12 m aukštyje. Katinas perduotas savininkui.

Vagystė

Birželio 24 d., 49-erių vyras pareiškė, kad nakties metu iš jam priklausančio nerakinto automobilio TAYOTA AVENSIS, kuris stovėjo Linkmenų sen., Pabiržės k., buvo pavogtas riedis ,,Inmotion V8“, kainuojantis 850 eurų, ir grynieji pinigai apie 90 eurų. Padaryta 940 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Girtų vairuotojų nuotykiai

Birželio 21 d. pranešta, kad Grybėnuose, prie įvažiavimo į kaimą nuo Naujojo Daugėliškio pusės, automobilį VW TRANSPORTER apgadino traktorius „John Deere“, kuris nuvažiavo į Grybėnus. Nuvykus į įvykio vietą ir pabendravus su minėto automobilio vairuotoju, Grybėnuose prie fermų rastas minėtas traktorius ir 56-erių vairuotojas, kuriam nustatytas 2,41 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Birželio 22 d., apie 19.27 val., Vidiškėse, Sodų g., sustabdyto motoroleris be valstybinių registracijos numerių. 48-erių vairuotojas (neturintis teisės vairuoti) buvo girtas (2,95 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Smurtas

Birželio 23 d., apie 1.25 val., namuose Vidiškių sen., Makniūnalaukės k., konflikto metu 45-erių vyrą sumušė jo dukterėčios 37-erių sugyventinis. Vyrui sukeltas fizinis skausmas. Po konflikto įtariamasis iš namų pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 8.30 val., namuose Vidiškėse, Draugystės g., neblaivus (2,69 prom.) 43-ejų vyras  smurtavo prieš neblaivią (0,87 prom.) 50-metę sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Birželio 24 d., apie 18.35 val., 22-ejų moteris (3,07 prom.), gyv. Kazitiškyje, Parko g., pranešė, kad prieš ją smurtavo taip pat neblaivus 49-erių tėvas (2,76 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here