Skip to content

Įkliuvo kontrabandininkas naras

MI informacija

Antradienį paryčiais VSAT Ignalinos pasienio rinktinės Pūškų pasienio užkardos pareigūnai, vykdydami tarnybą Lisiškės II kaime, apie 2,4 km nuo valstybės sienos, Raukėtos upelyje (kuris kerta sieną su Baltarusija), pastebėjo įtartiną asmenį, vilkintį juodu nardymo kostiumu. Pasieniečiai pamatė, kad „naras“ tempė surištus juodos spalvos ryšulius. VSAT pareigūnai įtarė, kad nešuliuose gali būti gabenamas kontrabandinis krovinys ir puolė į upelį paskui įtariamą pažeidėją. Pastebėjęs pasieniečius, pažeidėjas bandė lipti į krantą, kur ir buvo sulaikytas. Pareigūnai išsiaiškino, kad sulaikytasis yra 22-ejų Vilniaus gyventojas. Su savimi jis turėjo peilį, radijo stotelę, GPS navigaciją bei 16 surištų sunkių nešulių, kuriuose buvo 8000 pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ su baltarusiškais akcizo ženklais.

Dėl šio įvykio Ignalinos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kontrabandininkui už šį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų. Po apklausos jam buvo paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Cigaretės saugomos Ignalinos pasienio rinktinėje.

Promilės prie vairo

Birželio 25 d., apie 17.25 val., Vidiškėse, Ignalinos g., sustabdytas automobilis „Toyota Yaris“, kurį vairavo neblaivus (2,39 prom.) 40-metis vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Degė skydelis

Birželio 27 d., apie 6.35 val., Ignalinoje, Sporto g. 3, ant stulpo užsidegė elektros skydelis, kuris sudegė. Gesintas parankinėmis priemonėmis. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje