Skip to content

Prezidentė pasveikino LRT laidos nugalėtoją Vestą Cicėnaitę

MI informacija

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais. Tarp jų buvo ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos aštuntokė Vesta Cicėnaitė, kuri tapo šios viktorinos aštuntokų finalo nugalėtoja.

Anot šalies vadovės, per šį laiką užaugo visa karta vaikų, kurie jau tapo pažįstami televizijos žiūrovams, o jų sumanumas ir pilietiškumas – gražiausia dovana šimtmečio Lietuvai. Sveikindama geriausiai pasirodžiusius praėjusio sezono projekto dalyvius, jų mokytojus ir tėvus, Prezidentė vaikams palinkėjo, kad puikiai įvertintos žinios ateityje būtų naudingos, o mokymasis – įdomus, kupinas pažinimo džiaugsmo ir netikėtų atradimų.

Valstybės vadovės globojamas konkursas nacionalinio transliuotojo eteryje kviečia žiūrovus susipažinti su gabiais, kūrybingais ir sumaniais vaikais iš visos Lietuvos. Tradicija tapusiame projekte kasmet rungiasi 5–12 klasių jaunuoliai. Nuo laidos pradžios „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulą pelnė per 80 šalies mokinių.

Didžiuojamės kudabietės Vestos Cicėnaitės pasiekimais ir  linkime kuo didžiausios sėkmės kituose konkursuose.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje