Sportiškos Joninės

Birželio 23 d. Ignalinoje kojas pamiklinti buvo galima ne tik aplink Joninių laužą šokant, bet ir dalyvaujant įvairiuose sporto renginiuose: šaškių, šachmatų bei atskirose vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio 2×2 rungtyse. Taip pat tądien finalinėmis varžybomis baigėsi visą birželį vykusios rajono futbolo pirmenybės.

Merginų paplūdimio tinklinio 2×2 varžybose dalyvavo 3 komandos originaliais pavadinimais. Stipriausios pasirodė ,,Žalčiūtės“ atstovės Sandra bei Gintarė. II vietą laimėjo komada ,,Iš Vaišniūnų“, o III vietą – ,,Kobros“. Didžiausias iššūkis teko vyrų paplūdimio tinklinio 2×2 dalyviams, kurie pradėjo varžytis 12 val. ir baigė kovas finalinėmis rungtynėmis 19.40 val. Susirinkusieji žiūrovai ir dalyviai išliko geros nuotaikos, nepaisydami permainingo tos dienos oro. I vietos laimėtojais tapo ,,Pragaro Feniksai“, II vietos – ,,Auris ir Justas“, III vietos laimėtojai – komanda ,,Pusantro“.

Rajono mažojo futbolo pirmenybėse komandos išmėgino savo jėgas, rungdami tarpusavyje rato sistema, kol birželio 23 d. finale susitiko nuolatiniai varžovai – Ignalinos ,,Velniai“ ir Švenčionių ,,Kūna“. Ignaliniečiai tądien džiaugėsi pirmąja vieta ir rezultatyviausio žaidėjo titulu, kurį laimėjo Šarūnas Lisauskas. III vietą  iškovojo IKSC ,,Jaunimas“.

Į šaškių bei šachmatų turnyrą, deja, dalyvių susirinko mažiau, nei tikėtasi, tad vietoje planuoto simultano, įvyko standartinis šaškių – šachmatų turnyras. Šaškių rungties nugalėtoju tapo Saulius Čepulis, II vietos laimėtojas – Bernardas Kardelis, III vietos – Mantas Strolia. Šachmatų rungties nugalėtojas – Michailas Špakovas, II vietoje – Henrikas Rudakas, III vietoje – Povilas Špakovas.