Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Liepos 13 d., apie 8.11 val., Ignalinoje, Taikos g., automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėta, jog įsibrauta į prekybinį automobilį MB. Patekus pro užrakintas duris, pavogta mėsos gaminių ir grynųjų pinigų. Padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Liepos 15 d., apie 17.20 val., kelyje Kaltanėnai–Ignalina, sustabdyto patikrinimui automobilio RENAULT MEGANE 50-mečiui vairuotojui nustatytas vidutinis (2,45 prom.) girtumo laipsnis.Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Smurtas

Liepos 11 d., apie 21.40 val., 23-ejų moteriai būnant pas draugą namuose Vidiškių sen., Rimšėnų k., Vyšnių g., namo kambaryje kilo žodinis konfliktas su draugu. Pastarasis sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 13 d., apie 21.21 val., Kazokinėje, Dvaro g., išgertuvių metu kilus žodiniam konfliktui, neblaivus 62-ejų vyras (1,69 prom.) savo sugyventiniai sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Tą pačią dieną, apie 17.29 val., Mielagėnuose, Senojoje g., 60-metis globos namų globotinis smogė kumščiu 49-erių darbuotojai, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 15 d., apie 1.50 val., Ginučiuose, prie Srovinančio ežero esančioje poilsiavietėje, žodinio konflikto metu neblaivus (1,89 promilės) 33-ejų vyras neblaiviai 24-erių sugyventinei (2.19 promilės) sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrassulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here