Skip to content

Ignalinieti – sužinok kaip internetą pasirinkti lengviau ir pigiau!

MI informacija

Arti Lietuvos ir Baltarusijos pasienio esanti Ignalina – vienas iš didžiausių Utenos apskrities miestų. Aukštaitijoje esantis miestas augti pradėjo dar XIX a., o dabar yra viena iš svarbiausių gyvenviečių visame regione. Galbūt kažkas iš vietinių gyventojų ir jaučia skirtumą tarp mažiau judraus miesto, jeigu lygintume jį su didžiaisiais miestais Vilniumi, Kaunu ar Klaipėda, tačiau žvelgiant iš prieinamų paslaugų perspektyvos – skirtumų lieka vis mažiau ir mažiau. Skirtingai nei prieš 10 ar 20 metų, Ignalinos gyventojai gali mėgautis greitu internetu ir puikia televizija, kaip ir didžiųjų miestų rezidentai. Tačiau svarbu, kad tinkamą paslaugų paketą rasti nebūtų sunku bei, jog galų gale jie rastų savo poreikius labiausiai atitinkančias paslaugas. Kaip tą padaryti? Perskaitę šį straipsnį žinosite visus kelius, kaip galite įsigyti interneto ir TV paslaugas bei kiekvieno iš tų būdų privalumus ir minusus. Rinktis reikės atidžiai, tačiau niekad nepamirškite, kad paslauga naudositės jūs, todėl jūsų pojūčiai ir poreikiai turėtų būti iškelti aukščiau viso kito.

Užsisakyti paslaugas tiesiai iš tiekėjo

Kai kam tai atrodo savaime suprantamas ėjimas. Nuvykti tiesiai pas kažkurį tiekėją ar jo atstovybę, kuri yra netoli jūsų gyvenamosios vietos ir nieko nelaukiant užsisakyti naują paslaugą. Tai – greita, tačiau rizikinga ir nelabai efektyvu. Kodėl? Visų pirma, bet kuris verslas, taip pat ir ryšio operatoriai bei TV paslaugų tiekėjai yra suinteresuoti tik savo produktų bei paslaugų pardavinėjimu. Todėl būdami pas tiekėją sužinosite tik teigiamus aspektus apie jų siūlomą paslaugų paketą, išgirsite kuo jis pranoksta konkurentus ar kitas paslaugas, bet tai bus absoliučiai šališka. Tokiu atveju galite negauti būtent tai ko norite, o įsigysite tai, ką jums įsiūlė. Todėl į informaciją, kurią jums sako patys tiekėjai – žiūrėkite atidžiai. 

Rinktis paslaugas pagal artimuosius ir kaimynus

Lietuvoje, o kartu ir Europoje, žmonės neretai renkasi TV ar interneto paslaugas remdamiesi vien aplinkinių ar artimųjų atsiliepimais. Kadangi techniniams parametrams daugelis neskiria pakankamai laiko, užtenka tik artimojo pasitenkinimo, kad ir kitas vartotojas susidomėtų ta paslauga. Nors jūsų artimieji tikriausiai jums nemeluotų apie paslaugų kokybę, kuri juos tenkina, tai nereiškia, jog jums, visai kitam vartotojui, su tikrai kitokiais poreikiais ta pati paslauga bus tinkama ilguoju laikotarpiu. Pamatysite, jog, pvz. trūksta TV kanalų, neturite bevielio interneto arba įsigijote planą su ribotu duomenų kiekiu ir taip toliau. Galbūt net pats tiekėjas neturi techninių galimybių įvesti tokias paslaugas ten, kur jūs gyvenate. Tai sužinoti vien kalbant su vartotojais – sudėtinga. Tam reiktų profesionalių patarimų ir konsultacijų, kas atvertų duris į sėkmingesnį tokios paslaugos pirkimą. 

Jeigu jau renkatės paslaugą pagal nuomonę iš šalies, rinkitės profesionalų ir nešališką konsultavimą. Kolegos, draugai ir artimieji, ko gero nėra profesionalai TV ir interneto paslaugų planų srityse, todėl reikėtų praplėsti akiratį ir vengti sprendimą priimti vien dėl teigiamos aplinkinių reakcijos.

Protingas pasirinkimas be spragų

Visų pirma, supraskite, jog Ignalinoje TV paslaugų ir interneto planų pasirinkimo galimybės yra tikrai plačios. To, kas būdavo seniau, jog Ignalinoje prieinamų ir teikiamų paslaugų kokybė skirdavosi nuo didžiųjų miestų, vis mažėja. Jei norite rasti geriausius pasiūlymus TV ar interneto paslaugoms įsigyti – užsukite į myPlan internetinį puslapį. Šiame puslapyje užpildykite prašymą ir su jumis susisiekęs specialistas jau turi visus pasiūlymus bei padės pasirinkti optimaliausią sprendimą. Jų paslaugos nemokamos, o patys planai, įsigyti iš myPlan, nekainuoja papildomai. Svarbiausia, kad jie veikia nešališkai ir patars objektyviai, todėl žinosite kokią paslaugą rinktis. Norite didelės spartos interneto ir televizijos su daug kanalų? O galbūt ieškote pačių pigiausių sprendimų mobiliam internetui?  Techninių specifikacijų ir kainų lyginimas užima begalę laiko, todėl patiems tuo užsiimti yra pernelyg sudėtinga. Tačiau užpildę prašymą myPlanpuslapyje jūs jau atlikote visą darbą. Daugiau rūpintis paslaugų lyginimu ar atsirinkimu – nebereikės. Viską už jus atliks kvalifikuoti specialistai!

Šitaip rinkdamiesi paslaugas išvengsite pašalinių nuomonių poveikio ir primygtinio brukimo tiesiai iš tiekėjų. Užteks vos vieno skambučio ir jau žinosite kokios paslaugos yra prieinamos būtent jums. Skirtingų tiekėjų planus palygins ir geriausią arba geriausius pasiūlymus atrinks kvalifikuoti ir profesionalūs specialistai. Išmanioji, kabelinė, palydovinė televizijos bei šviesolaidinis, plačiajuostis, mobilusis ar net bevielis internetas – visa tai ir dar daugiau galės būti jūsų, už gerą kainą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje